Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Подія проходитиме на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».

PinchukArtCentre запрошує людей з особливостями розвитку старше 15 років на чергову зустріч освітнього проекту «Майстерня можливостей».
Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Під час заняття учасники продовжать свої спостереження за природними стихіями, цього разу фокусуючись на повітрі. Гості арт-центру обговорять та намалюють різні види хмар, а також інші явища, які відбуваються в небі.

Заняття проведе художниця Катерина Бучацька та психолог Ольга Шишлова.


«Майстерня можливостей» – особливий освітній проект PinchukArtCentre, в якому дорослі люди з особливостями розвитку, спільно з художниками, вирішують конкретні творчі задачі. Майстерня дає можливість учасникам проекту використати свої знання і вміння на практиці, усвідомити результати своєї роботи, отримати новий досвід та спілкуватися з оточуючими. Під час заняття студенти формують просторові уявлення, самоконтроль, розвиток сенсорної сфери, тренують дрібну моторику. Виявлення прихованих талантів кожного та перетворення їх в актуальні можливості – основна задача проекту. Також «Майстерня можливостей» покликана сприяти толерантності у суспільстві і культурному різноманіттю.

Деталі

Дата:
4 Серпня, 2018
Час:
16:00 - 17:30

Місце проведення

PinchukArtCentre
вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 Киев
Київ, 01004 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 590 0858
Веб-сайт:
https://pinchukartcentre.org/en/