У рамках реформи «Нова українська школа» усі перші класи одержать безкоштовні набори LEGO для використання під час уроків. «Освіторія» підготувала цілий ряд матеріалів про те, як вчитель може поліпшити навчальний процес завдяки LEGO, зокрема за допомогою технології «Шість цеглинок». Пропонуємо до вашої уваги корисну добірку статей на цю тему.


Довідка: «Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таких важливих, передбачених НУШ умінь, як, наприклад, вирішення проблемних завдань.


Чотири історії вчителів, які роками використовують LEGO на уроках

Для початку варто зрозуміти, у чому взагалі сенс LEGO для освіти. Ми вирішили розібратися в цьому питанні за допомогою викладачів, які вже практикують заняття з цеглинками, вигадуючи найрізноманітніші способи їх застосування.


Вісім ігор з LEGO для 1-го класу на вирішення проблемних завдань

LEGO здатне навчити мислити критично в повсякденному житті. Пропонуємо цікаві завдання, які сприятимуть розвитку необхідних навичок. Тут і побудова діаграм, і знаходження виходу з лабіринту, і навіть стрибки з парашутом.


6 ігор для всього класу з набором LEGO «6 цеглинок»

Чарівні цеглинки здатні згуртувати, навчити взаємодіяти і доповнювати один одного. Адже складні завдання завжди краще виконувати разом.


Чотири командні гри з LEGO для 1-го класу НУШ

Тимбілдинг на уроках можна забезпечити, якщо показати, що навіть таке завдання, як тренування пам’яті, є значно ефективнішим, якщо виконувати його не на самоті.


6 індивідуальних ігор для 1-го класу з набором LEGO «6 цеглинок»

Та інколи треба давати дитині час на те, щоб самостійно осмислити щось, обдумати, зважити так, щоб інші не заважали. Для таких індивідуальних завдань LEGO теж є надійним помічником, адже розширює сферу фантазій.


11 ігор у парах з набором LEGO «6 цеглинок» для 1-го класу

Парні заняття — перший крок до дружби. І веселіше зробити його, створюючи чудернацьких неіснуючих тварин або будуючи нескінченні ламані лінії.


Шість ігор з LEGO для першокласників на розвиток креативності

Завдяки цим завданням у дітей буде нагода уявити, що вони збудували би, якби потрапили на безлюдний острів чи взагалі — на іншу планету…


Шість вправ для першокласників з LEGO, які заохочують до рухової активності

Якщо ви думаєте, що заняття з LEGO — пасивні, то помиляєтеся. Із цеглинками можна грати навіть у… боулінг. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся як.

Поділитися цією статтею