Англійська для немовлят — варто чи ні?

Ще півстоліття тому в Британії до білінгвізму (друга мова для малюків з народження) ставилися вкрай негативно: вважалося, що це заважає інтелектуальному розвитку й засвоєнню мови. Батьки побоювалися, що діти, які росли у двомовному середовищі, будуть плутати мови.

Насправді ж малюки чудово засвоювали навички лінгвістичної адаптації: під час спілкування з монолінгвами вони просто не вживали другу мову, а спілкуючись з такими ж, як вони, розмовляли то англійською, то іншою мовою.

Англійська для малюків — більше ніж двомовність

Англійська для найменших — це значно більше, ніж просте знання двох мов. Сьогодні думка вчених радикально змінилася. Дослідження довели, що діти-білінгви мають разючі переваги в тому, що стосується соціальної взаємодії, гнучкості мислення й розуміння будови мови.

Під час вивчення англійської з дитинства, діти-білінгви перевершують інших дітей у виконанні завдань зі змішаною візуальною і вербальною інформацією. Їхні здібності, абстрактне мислення розвиваються значно активніше. Англійська для найменших позитивно впливає на розвиток, вміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, приймати швидкі рішення.

«Діти, які починають першими, залишаються попереду», — із цією заявою виступив доктор Ніл Гарві, який працював в Інституті досягнення людського потенціалу (IAHP). Засновник цього Інституту Гленн Доман виявив необхідність занять з немовлятами та дітьми для максимального розширення здібностей та використання їхнього потенціалу природним, веселим та легким шляхом.  Доктор Ніл Гарві довів, що діти, які починають навчання в молодшому віці, випереджають своїх однолітків. Вони також зберегли любов до навчання, цікавість, ентузіазм і здатність зберігати знання, коли вступили до шкіл.

Англійська Helen Doron — виключно інтерактивний формат

Авторська методика вивчення англійської Helen Doron передбачає повне занурення в англомовне середовище, вивчення мови як другої рідної.

  • Ефективність занять англійською для дошкільнят безпосередньо залежить від кількості позитивних емоцій. На наших заняттях малюки отримують їх з надлишком.
  • Ніякого зубріння — натомість креативні завдання, які спрямовані на розмовну практику, точну й правильну вимову.
  • Унікальна методика крокує світом 35 років — вже 3 мільйони дітей вивчили англійську за методикою Helen Doron English.

Переваги вивчення англійської для малюків за методикою Хелен Дорон

Найважливіше — пам’ятати про те, що ми просто вводимо дитину у світ іншої мови.

Для батьків це можливість:

  • дізнатися багато цікавого про психологічні особливості дошкільнят;
  • навчитися ігрових методик навчання;
  • допомогти дитині в соціалізації.

Для дитини:

  • зробити перші кроки у вивченні англійської;
  • навчитися взаємодіяти з іншими дітьми і знайти нових друзів;
  • зрозуміти прості інструкції й завдання вчителя та мами.

Утім, враховуючи, що сьогодні знання мов — це навіть вже не перевага, а необхідність, хіба треба шукати докази користі від вивчення англійської? Якщо ви ще не володієте другою і третьою мовою — саме час приступити до їх вивчення і надати таку чудову можливість маленькій дитині! У центрах Хелен Дорон пропонують батькам безкоштовне перше заняття з вивчення англійської для малюків.

Поспішайте! Триває набір у групи на 2020/2021 навчальний рік.

Поділитися цією статтею
Автор: