Для чого школяреві планшет: 5 додатків, які допомагають навчатися та сприяють саморозвитку

ПРОМО

Планшетний персональний комп’ютер, або ж просто планшет — це не просто цікава іграшка, призначена виключно для розваг. У тандемі із сучасним софтом цей гаджет може бути навіть дуже корисним як у роботі, так і під час навчання у школі. Які додатки варто завантажити в пам’ять планшета, щоб перетворити його на ефективний інструмент для виконання домашніх завдань, роботи з творчими проєктами й саморозвитку в цілому?

Mova

Один з перших додатків, призначений для тих користувачів, які бажають підвищити власний рівень знання української мови. У ньому доступні такі корисні розділи:

  • бібліотека,
  • вправи,
  • останнє правило.

Для повноцінного використання програми потрібне інтернет-підключення. Відповідно, встановлювати її варто на планшет 4G LTE або гаджет з підтримкою Wi-Fi.

Duolingo

Безкоштовна програма, яка робить процес вивчення іноземних мов цікавим і насиченим. Навіть найскладніші правила тут подаються в легкій і невимушеній ігровій формі.

Duolingo допомагає розібратися з часами, артиклями, основними правилами граматики та орфографії. Для україномовних користувачів в додатку доступний повноцінний курс англійської мови. Школярі, які добре знають англійську мову, можуть пройти понад 30 різних курсів, призначених для досконалого вивчення мов різних країн світу.

Математика: всі формули

Це мультиплатформний віртуальний довідник, який допомагає швидко і без зайвих зусиль знайти потрібну формулу під час розв’язання рівняння чи тригонометричної задачі.

Інтерфейс програми простий і зрозумілий, тому працювати з нею — суцільне задоволення. Зручна система пошуку і систематизованість доступних даних — те, що треба для комфортного використання.

«Математика: всі формули» — це безкоштовний додаток, використання якого можливе навіть без інтернет-підключення.

Autodesk SketchBook

Ідеальний додаток для творчості. З ним покращити власні навички малювання можна швидко і з задоволенням. Великий вибір пензлів та інших інструментів, зручний інтерфейс та зрозумілі налаштування — ті характеристики, завдяки яким використовувати Autodesk SketchBook може навіть школяр.

Географія світу

Пізнавальна вікторина, завдяки якій можна подорожувати, навіть не виходячи з дому. Різні рубрики та мініігри дадуть змогу:

  1. Запам’ятати назви всіх країн світу та їхніх столиць;
  2. Вивчити найменування річок, озер, морів, островів, півостровів та пустель;
  3. Навчитися визначати точне розташування різних географічних об’єктів.

Існують сотні інших додатків, здатних розширити можливості планшета та зробити життя школяра яскравим і багатогранним. Використовувати гаджети діти можуть для читання, обробки фотознімків, написання рефератів і створення мультимедійних презентацій.

Поділитися цією статтею
Автор: