Можливості вересня: безкоштовне навчання та розвиток

Викликами вересень 2020 потішив: навчання в нових умовах додало стресу як дітям, так і вчителям та батькам. І навіть ті, хто не пов’язаний зі школою, відчули бурхливу хвилю. Але чи є можливості, які дарує нам початок нового навчального року? Як осідлати цю хвилю, відчути кайф і бути на гребені? «Освіторія» підготувала добірку безкоштовних шансів вересня!

Youth Normandy Talks: Нормандський молодіжний формат у Берліні

Протягом тижня учасники форуму розроблятимуть пункти співпраці у сферах економіки, політики та безпеки. Після тренінгів від експертів вони складуть власні пропозиції щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Це комюніке відправлять до вищих державних установ. Захід відбудеться в Берліні 1-7 листопада за участі семи представників від кожної країни.


Онлайн-обговорення TED Talks

TED Circles  це обговорення відео у групах по 10-15 учасників, обмін думками та враженнями. Світова TED Circles спільнота щомісяця обговорює нову тему і готує добірку ключових виступів. Зустрічі відбуватимуться онлайн, участь безкоштовна.

Долучитися до TED Circles можуть учасники з різних куточків України, які заповнять реєстраційну форму. На першій дискусії можна дізнатися про стратегії етикету в соцмережах.


Воркшоп із програмування
для дівчат

Це практичний воркшоп від Noosphere Engineering School і роботехнічної команди CORE «We’re girls…and we CAN CODE IT!».

Вік учасників  від 12 до 25 років.

Дівчата-програмістки зможуть продемонструвати базові навички створення авторського коду, який запрограмує робота на виконання певної послідовності дій.

Учасники воркшопу зможуть створити власний код, надіслати його менторам та відразу перевірити його дію, наділивши спеціально створеного робота базовим функціоналом: рух вперед-назад, повороти, обертання, управління джойстиком, розкручування сервоприводу.
Робот перебуватиме в приміщенні, де кодуватимуть дівчата, тому кожна зможе побачити, як працює її авторський код у режимі реального часу.

Наприкінці воркшопу організатори відзначать найкращих. Участь безкоштовна, проте реєстрація обов’язкова.



Вебінар від «Освіторії» та ЮНІСЕФ: «COVID-19 і школа: що потрібно знати директорам і вчителям»

«COVID-19 і школа: що потрібно знати директорам і вчителям»? Відкритий вебінар на цю тему для всіх учасників освітнього процесу проведе 23 вересня о 16:00 «Освіторія» спільно з ЮНІСЕФ в Україні за сприяння МОН та за підтримки USAID.

  • Що потрібно знати керівникам шкіл та вчителям, щоб подбати про учнів і себе в умовах #COVID-19?
  • Яких правил дотримуватися, щоб зменшити ризик зараження COVID та іншими інфекціями в школі?
  • Як спілкуватися з батьками про COVID-19 та захист від інших інфекцій?
  • Як можна донести необхідну інформацію дітям різного віку.
  • Як випрацювати спільні правила гігієни та безпеки.
  • Як працювати з міфами та реаліями в умовах пандемії під час будь-якого уроку чи класної години.

Вебінар — частина кампанії «Школо, ми готові», яку реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та ГС «Освіторія», щоб проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19.


Віртуальна спортивна естафета:
SDG Relay

Що потрібно зробити:

  • зібрати команду з 4 студентів,
  • придумати назву команди і зареєструватися,
  • отримати стартовий номер,
  • пробігти будь-яку дистанцію та в будь-який час впродовж доби 25 вересня.

Потім потрібно поділитися публікацією з фото/відео з естафети, вказавши гештеги #students_SDGrelay або #SDGRelay.

Так можна підтримати Глобальні цілі сталого розвитку (SDG, Sustainable Development Goals)  ключові напрямки розвитку країн, ухвалені на Саміті ООН.


Стипендія на навчання в Абу-Дабі

Доступні програми: MSc in Machine LearningMSc in Computer VisionMSc in Natural Language Processing (Starting Spring 2022), PhD in Machine LearningPhD in Computer VisionPhD in Natural Language Processing (Starting Spring 2022)

Стипендія покриває: повну вартість навчання, проживання, медичне страхування, витрати на проїзд. Також є щомісячна стипендія.

Можна переглянути безкоштовні вебінари щодо вступу: 24 вересня, 30 вересня, 15 жовтня і 27 жовтня.

Контакти: Atrach@iie.org; +7 925 616-41-76


The GAME III: інтелектуальна гра онлайн

27 вересня о 12:00 чекають на наймасовішій інтелектуальній грі онлайн!

Безкоштовно та без жодних обмежень ви зможете зіграти у форматі Що?Де?Коли? 25 питань на кмітливість від тричі найкращого автора світу Володимира Островського, послухати виступ гурту «Жадан і Собаки», виграти призи, потрапити в історію та побачити суперсюрпризи!

Навіть не треба збирати команду, бо гра буде індивідуальна (але можна зіграти парою або командою від 3 до 6 осіб). Просто реєструйтесь та ближче до гри отримаєте посилання, за яким зможете будь-де з телефона, ноутбука чи планшета дивитись/слухати гру та писати свої відповіді.

«Це буде не просто гра, а справжнє інтелектуальне шоу світового рівня, у якому ви будете серед головних дійових осіб!», обіцяють організатори.


Decided: платформа відгуків на університети

DecidEd — платформа з аналізом українських університетів, де вступники можуть порівнювати спеціальності, базуючись на відгуках реальних студентів. Задоволеність навчанням, професіоналізм викладачів, наявність сучасних технологій — ці та багато інших критеріїв є на сайті, щоб допомогти школярам зробити правильний вибір майбутньої альма-матер.

Залишивши свій відгук, можна отримати кар’єрний гайд від DecidEd, що допоможе проаналізувати власні сильні сторони та обрати майбутню професію зважено.


Будуємо інклюзивне суспільство разом: додайте організації на карту Autism Friendly Space

Асоціація Child.ua спільно з партнерами запускає Національну кампанію із запрошення організацій на карту Autism Friendly Space, що триватиме з 15 вересня до кінця жовтня.

Карта Autism Friendly Space об’єднує українські організації, які надають послуги населенню і готові приймати клієнтів з аутизмом. Ця інтерактивна карта допомагає сім’ям, у яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги у своєму оточенні. Таким чином реалізується соціальна інклюзія  коли люди з аутизмом стають видимими в суспільстві та прийнятими на рівні з іншими.

Зараз карта включає, зокрема, такі розділи: ігрові зони, розважальні центри; громадські та благодійні організації; гуртки та спортивні секції; дозвілля, екскурсії; заклади освіти та інклюзивно-ресурсні центри.

Запрошують організації з усіх регіонів:

  • розміститися на карті Autism Friendly Space, якщо ви готові надавати послуги клієнтам з аутизмом;
  • пройти навчання з обслуговування клієнтів з аутизмом, якщо ви хочете стати Autism Friendly.

Якщо ви знаєте такі організації у своєму населеному пункті, то просять повідомити за контактними телефонами: +38050 41 38 382, 044 428 57 18.

Також про цікаві освітні події дізнавайтеся з розділу «Афіша» 

Поділитися цією статтею