Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Пройти тренiнг «Проектна дiяльнiсть: Покрокова iнструкцiя»

Проектна діяльність в освіті — порівняно нова методика. Особливо складно її використовувати в дошкільних навчальних закладах, коли у вихователя виникає безліч проблем щодо того, як зібрати дітей та зацікавити їх. Команда методистів дитячого садочку Dom Reggio розповість про всі особливості з власного досвіду.

Подробиці >>>


Відвідати семінар з питань раннього розвитку Smart kids

Діти потребують розвивальних ігор, які б допомогли становленню їхньої моторики, сенсорної системи, підготували їх до занять з письма та сформували необхідні навики. Цей дводенний семінар допоможе освітянам розробити необхідні програми навчання найменших, які підготують їх до подальшої освіти.

Подробиці >>>


Взяти участь у конкурсі від Ґете-Інституту

brandenburger-tor-201939_960_720

Філіал німецької громадської організації Ґете-Інститут в Україні оголосив про проведення конкурсу для вчителів, головним призом якого є освітня поїздка до Німеччини. Для участі в конкурсі необхідно лише…

Подробиці >>>


Зареєструвати свою школу на участь у проекті GoCamp 2018

GoCamp — це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Найкращі зареєстровані школи також отримають безкоштовні тренінги для вчителів та методичні матеріали для проведення табору.

Подробиці >>>


Податися на стажування для освітян у Варшаві

Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) запрошує до участі в програмі стажування для освітян у Варшаві.  Cтажування складається з двох етапів: cамостійне дослідження  та участь у робочій програмі (візити, конференції, обговорення).

Подробиці >>>

Насичених і вдалих вам вихідних.
І не забувайте відпочивати!

Поділитися цією статтею