Як не боятися реформ, розуміти цифрове покоління дітей та правильно мотивувати учнів. Зібрали найцікавіші статі, що допоможуть бути класним викладачем.
Як діяти вчителю, якщо уроки зриває агресивний учень
Покрокова інструкція для вчителя, який зіштовхнувся з раптовим спалахом учнівської агресії: як ізолювати дитину від публіки, швидко вгамувати емоції та які запитання слід поставити. Варто спробувати застосувати на практиці спеціально розроблені конфліктологами прийоми ненасильницького спілкування з дітьми-агресорами та їхніми батьками.
Як вчителям порозумітися з «цифровим» поколінням дітей
Зараз до шкіл приходять абсолютно нові за типом мислення учні. Це діти, які ніколи не жили у світі без інтернету, тому вже «заточені» під віртуальну реальність. Їх називають покоління Z, або «цифрові». Як вчителям з інших поколінь уникнути конфліктів з ними? Пояснює кризовий психолог, трансформаційний тренер, супервізор Олена Любченко.
Микола Скиба: Як адаптуватися до змін в освіті та отримати від них задоволення
Система освіти постійно змінюється. Як вчителям навчитися приймати зміни, управляти ними та отримувати від цього задоволення? Пропонуємо лекцію від експерта Українського інституту майбутнього Миколи Скиби, який завітав у навчальний хаб «Освіторії».
Як вчителю влаштуватися на роботу в приватну школу
Пишемо класне резюме, що неодмінно зачепить, готуємося до співбесіди і правильно розповідаємо про свої сильні та слабкі сторони. Пояснюємо, що робити вчителю для того, щоб отримати роботу своєї мрії.
Паул Пшенічка: «Освіта — це завжди незакінчений процес»
Як мотивувати учнів до навчання? Як навчити дітей вирішувати проблеми самостійно? Чому варто застосовувати проектно-орієнтований метод? Відповіді на ці запитання є в переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки. Радимо прислухатися до першого в історії нашої країни вчителя, що увійшов до рейтингу найвпливовіших українців.
Чи варто викладати в школі, де навчається ваша дитина: думка психолога
Які незручні ситуації можуть зачепити дитину в школі, де викладає мама чи тато? Що допоможе мотивувати «вчительського» школяра навчитися приймати рішення самостійно? Чи варто заступатися вчителям-батькам за свою дитину в школі? Вчимося створювати правила, які допоможуть уникнути конфлікту інтересів.
5 онлайн-сервісів для опитування учнів
Сучасне покоління дітей не уявляє свого життя без усіляких гаджетів. Однак радимо вчителям не поспішати сварити за це дітей. Бо ситуацію можна направити в корисне русло. Познайомтесь із сервісами, які допоможуть провести контрольні роботи, зрізи знань, тести й оцінювання в ігровій формі, сконструювати навчальні вікторини. А ще — відслідкувати, як діти засвоюють матеріал.
Як вчителям уникнути паніки від реформи
Вже з 1 вересня 2018 року 22 тисячі вчителів перших класів працюватимуть по-новому. Користуємося порадами, як виходити із зони комфорту без зайвих стресів. І так, щоб ні в кого не виникло відчуття експерименту над дітьми. Працюємо на випередження і вчимося роз’яснювати батькам усі нюанси реформи ще на початку навчального року.