Ми зібрали 7 готових конспектів уроків, розроблених найкращими вчителями-практиками та фахівцями з психології. Вони порушують важливі та цікаві теми і допоможуть провести урок на найвищому рівні. Отже, варимо слайми, навчаємо мріяти, усвідомлювати емоції та говоримо про найважливіше.

Створюємо Урок мрії: майстер-клас від найкращих учителів України

Як навчити дітей відрізняти мрії від бажань та мріяти нематеріально і широко? Про це розповідають найбільші мрійники серед вчителів — зірки премії Global Teacher Prize Ukraine 2017. За ініціативою «Освіторії», вчителі-новатори з різних куточків країни зібрались у Києві та підготували до 4 вересня особливий проєкт — Всеукраїнський урок мрії. Розповідаємо про створення заняття, яке покаже школярам значущість мрій та окреслить шлях їх досягнення.


Сценарій уроку, який навчить школярів усвідомлювати емоції

«Освіторія» пропонує вчителям готовий сценарій уроку «Вивчаємо самовідчуття» для молодшого та середнього віку, який допоможе учням усвідомлювати емоції, займає від 20 до 40 хвилин і має 5 частин. Інструменти, закладені в урок, покликані миттєво допомогти дітям повернутися до врівноваженого стану, якщо вони «розбалансувалися».


Найбільший урок у світі: Як провести у своєму класі?

Кір і дифтерію можна намалювати, а назви інших інфекцій вивчити, граючи в «Бінго». ЮНІСЕФ і «Освіторія» спільно розробили план уроку про важливість щеплень. Тепер українські вчителі зможуть долучитися до ініціативи. На уроці вакцинації учні мають дізнатися, які віруси спричиняють найпоширеніші хвороби, і отримати певний інструмент протидії — календар щеплень. Учні мають вийти після цього уроку з навичкою користування календарем щеплень.


Рецепти слаймів: Урок, після якого учні носитимуть вчителя на руках

Вчитель хімії Новопечерської школи Вадим Кожанов та учениця Вероніка Сидорук провели для «Освіторії» майстер-клас зі слаймоваріння. Беріть на озброєння, панове вчителі, та насолоджуйтеся захватом ваших учнів!


Як провести урок за коміксом «Воля»

Навколо шкільного курсу української літератури не вщухають дискусії: які твори залишити, що додати, як осучаснити, адже сьогодення вимагає нових навичок та диктує інші реалії. То як поєднати минуле і сучасне? Візуалізація в сучасному світі дедалі зміцнює свої позиції, тож обговорення коміксу на уроках позакласного читання точно викликало б пожвавлення та інтерес. У 2017 році на українському книжковому ринку з’явився графічний роман «Воля», і вже за рік вийшов другий том історії. Видання має ефектну графіку та якісну поліграфію. Що ж корисного може дати дітям комікс на уроках української літератури та поза ними?


Як провести найвідкритіший урок

90% дівчат і 70% хлопців хотіли б мати більше інформації про менструальну гігієну — такими є результати опитування підлітків та молоді, проведеного UNICEF в Україні. 40% молоді хочуть, щоб ці теми пояснювали вчителі у школі. Щоб подолати стереотипне мислення щодо тем статевого виховання, UNICEF закликає школи провести Найвідкритіший урок. Як «нормалізувати» тему менструації і не табуювати розмови про це — розповідає сімейний психолог Катерина Глушенко.


Як провести урок для супергероїв

Найкращі вчителі Україні спільно з командою Школи Супергероїв зібралися на фестивалі «Вчителі майбутнього» від «Освіторії», щоб створити інструкцію до дива. Ми пропонуємо конспект готового Уроку Суперсили, який ви можете провести зі своїми учнями. Відкрийте разом суперсилу вашого класу.

Поділитися цією статтею
Автор: