Як можна інтегрувати уроки за допомогою ігор, чому зворотний зв’язок з учнями може поліпшити запам’ятовування матеріалу та як зацікавити дітей візуальним мистецтвом. Ми підготували добірку матеріалів, як можна нестандартно подати матеріал на уроці.

П’ять завдань з теорії ігор для інтегрованих уроків

Учитель інформатики, переможець конкурсу «Вчитель року — 2017», керівник студії програмування в житомирському Центрі науково-технічної творчості Віталій Шатківський розповів, як можна інтегрувати уроки за допомогою ігор, і навів кілька прикладів, які можуть бути цікавими та корисними для школярів.


5 креативних методів дізнатися, як учні засвоюють ваші уроки

Як отримати від учнів якісний зворотний зв’язок, щоб дізнатися, що вдається їм добре, а що потребує додаткових пояснень? Стандартне опитування не завжди може бути ефективним. Тоді на допомогу прийдуть креативні фідбеки (від англ. feedback — зворотний зв’язок). Вони перетворюють оцінювання на частину навчального процесу та втягують школярів у конструктивний діалог.


Як навчити дитину вигадувати та розповідати історії

Чи реально, щоб уже в початковій школі учні створювали яскраві емоційні історії, та ще й із сучасною мораллю? Навчити їх нової для України, але вже 30 років популярної на Заході техніки «зламана казка» пропонує дитячий психотерапевт, казкотерапевт Любодара Любченко.


Крок за рамки: як зацікавити дітей візуальним мистецтвом

Як долучити дітей до мистецтва в наш час інформаційного шуму, коли чимало підлітків упевнені, що Бетховен — це той, хто написав відомий рінгтон, а «Мону Лізу» бачили як принт на сумочці? Про те, як допомогти дитині відчувати мистецтво, розповідає методист Новопечерської школи Інна Большакова.


Три STEAM-проекти, які можна реалізувати у школі

STEAM-освіта (S — science, T — technology, E — engineering, A — art, M — mathematics) — сучасний підхід до навчання, що поєднує природничі науки, технології, інженерію, мистецтво та математику. Як застосувати цей міждисциплінарний підхід у школі та втілити в конкретних проектах? Своїми ідеями поділилися вітчизняні розробники з компанії IT.Integrator — керівник напрямку роботи зі сферою освіти Ігор Старенький та автор методичного підходу Антон Дзюба.

Поділитися цією статтею
Автор: