Що буде важливішим у майбутньому — знання чи навички? Розповідаємо про головні освітні тенденції, до яких варто бути готовим вчителям, батькам і дітям.

10 професій майбутнього, які можна опанувати вже зараз

Хто такі сіті-фермер, дизайнер емоцій і менеджер з космотуризму? Ці професії здаються нам дивними та незнайомими, однак їх вже просто зараз можна опанувати у вишах. Хочете, щоб ваша дитина була на крок попереду та отримала роботу, яка через кілька років матиме найбільший попит? Розповідаємо, яким буде ринок праці майбутнього.


The Future: як айтішники придумують уроки інформатики

Український освітній ресурс про нові технології вчить школярів сучасних тенденцій розвитку суспільства: використання електронної валюти, переходу на джерела відновлювальної енергії, застосування засобів віртуальної реальності. Уже близько 350 шкіл по всій країні долучилися до проекту. Розповідаємо деталі в нашому інтерв’ю з творцем проекту The Future Олександром Лісовським.


Як поєднати сторітелінг і віртуальну реальність

Проект Lyfta, один з учасників Inspiring Innovations of 2017, виграв премію Latest Education and Learning Award від Світового саміту ООН. За допомогою техніки інтерактивного сторітелінгу він розповідає дітям історії про події з усього світу. Переклали матеріал фінської ініціативи HundrED про те, як завдяки віртуальній реальності можна навчити толерантності та терпимості.


Що повинні знати і вміти учні у 2018 році: рекомендації PISA

У 2018 році Міжнародна програма з оцінювання освітніх досягнень учнів (PISA) уперше протестує не тільки предметні знання учнів у читацькій, математичній і природничо-науковій галузях, а й дослідить їхню глобальну компетентність. Пояснюємо, що це та як цьому навчити дітей.

Уілл Річардсон: Чи врятують нас практичні навички?

Який спосіб навчання буде кращим для майбутнього дітей: зосереджений на теорії чи на здобутті практичних навичок? Пропонуємо цікаву думку з цього приводу колишнього шкільного учителя з 25-річним досвідом викладання Уілла Річардсона. Нині він відомий у США реформатор освітньої галузі, блогер, журналіст та письменник.

Поділитися цією статтею