Ці фільми можуть не тільки розважити та підняти настрій, а й стати корисними та пізнавальними для дітей.

«Мій улюблений динозавр»

Рекомендований вік: від 3 років

Пригодницьке сімейне фентезі зацікавить маленьких чомучок, що мріють про домашню тварину, якої більше не буде ні в кого у світі.

За сюжетом, у результаті невдалого біологічного досліду народжується дивовижна істота. Хлопчик знаходить її і ховає у себе вдома. Однак новий друг починає стрімко рости і сіє хаос у місті. Чудернацьким створінням уже зацікавилася поліція. Але на його захист вийде ціла команда місцевих бешкетників, забіяк і розумників.

Що корисного для дитини?

Фільм навчить дітей цінувати і відстоювати дружбу. Навіть якщо твій товариш — той, кого всі інші вважають чужаком і диваком. Однак батькам слід бути готовими до того, що діти в подарунок на Новий рік та Різдво почнуть просити в них домашню тварину або хоча б іграшкового динозаврика.

«Зоряні війни 8: Останні джедаї»

Рекомендований вік: від 12 років

Баланс Сили знову порушено: події в далеких галактиках у восьмому епізоді епічного космічного фентезі розвиватимуться з надзвичайною швидкістю. Історія на продовження саги про двобій світла й темряви розпочинається після загибелі Хана Соло. Епоха джедаїв добігає кінця. У героїні Рей, яка пробудила в собі силу, Фінна, кумедного дроїда BB-8 та інших героїв, знайомих фанам з попередніх епізодів «Зоряних війн», попереду смертельна сутичка з Першим Орденом.

З’являться нові персонажі — наприклад, допитливий птах-крикун і друг Чубакки — Порг. І, звісно, вражатиме комп’ютерна графіка.

Що корисного для дитини?

Творці саги кажуть, що завжди враховують: велика частина їхньої аудиторії — це шкільна молодь. Отож намагаються доступно показати, що існує хороша й погана сторони буття. Це фільм про боротьбу добра і зла, однак глядачі самі мають зробити вибір між ними. Не турбуйтеся, що кіно налаштує дитину на войовничий лад. Стрічка допоможе розібратися з поняттям сили.



«Джуманджі: Поклик джунглів»

Рекомендований вік: від 12 років

Пригодницька стрічка є сиквелом однойменного фільму, що вийшов у 1995 році. За сюжетом, минуло багато років відтоді, як брат і сестра Джуді і Пітер знайшли незвичайну настільну гру. Тепер вона стала комп’ютерною і потрапила до рук нових господарів — чотирьох підлітків. Герої опинилися в її полоні. Щоб вижити і повернутися додому, старшокласникам доведеться боротися з носорогами, зміями, уникати пасток і проходити безліч випробувань.

Що корисного для дитини?

Фільм піде на користь надто сором’язливим і боязким підліткам. Він вчить відкривати й використовувати свої сильні сторони. Навіть якщо ти не надто привабливий зовні або не володієш видатними фізичними здібностями. Стрічка покаже, як дослідити свої можливості, а також працювати в команді, не допускати конфліктів та проявляти взаємовиручку.

«Таємне життя комах»

Рекомендований вік: від 3 років

Зазвичай люди надто зайняті собою, щоб помічати, що коїться в них під ногами. Тому й не підозрюють, наскільки насичене пригодами комашине буття. Цей мультфільм прагне виправити ситуацію і детально змальовує світ, де в кожного комарика, бджілки чи цвіркунця своя власна і дуже важлива роль. Казковий сюжет описує окреме царство, що живе за своїми правилами та законами. А його жителям незабаром доведеться боротися з ледачими осами, що вирішили поселитися в їхньому домі.

Що корисного для дитини?

Діти вчитимуться співчувати, пізнаватимуть, що таке ієрархія відносин і як відрізняти правду від брехні. А ще мультфільм вчить, що робити добрі справи може кожен, яким би маленьким він не був.



«Санта і компанія»

Рекомендований вік: від 12 років

За сюжетом, напередодні Різдва 92 тисячі ельфів, які відповідають за виготовлення подарунків для малюків, підкошує невідома хвороба. Санта змушений запрягти всіх своїх літаючих оленів та поспішити на Землю за ліками, щоб підняти на ноги своїх помічників. Та є проблема: ніхто не визнає в ньому найголовнішого у світі чарівника. Люди навіть не підозрюють, що свято опинилося під загрозою зриву.

Що корисного для дитини?

Фільм вчить бути оптимістом і не просто вірити в дива, а самотужки їх творити. Іноді для цього досить проявити емпатію і допомогти тому, хто потрапив у скрутне становище.

Поділитися цією статтею
Автор: