Навчання в школі — це час відкриттів та нового досвіду для дітей. Добре, коли поруч є вчителі, які готові бути наставниками і допомагають учням реалізувати задумане. Зібрали для вас небанальні історії успіху таких тандемів.

Як учениця винайшла прилади для АТО

Анастасії Лівочці лише 17, але вона вже встигла переїхати з окупованого Донецька до Львова, створити два винаходи, які застосовують в АТО, та прилад, який допоможе знизити рівень викиду шкідливих речовин у довкілля. Історія талановитої дівчини та її наставника Віктора Колдуна.


8 винаходів переможців МАН та олімпіад, що здатні змінити майбутнє

У листопаді в Київській Політехніці відзначили переможців МАН та всеукраїнських олімпіад. Це 150 учнів, чиї винаходи отримують патенти та міжнародні відзнаки. Розповідаємо про найцікавіші ноу-хау: сонячний нагрівач води, робот з іграшкової машинки, космічний корабель та інші.


Як українські школярі перемагають на олімпіадах з астрономії — предмета, якого вже майже немає

Історія 17-річної Наталії Бажан, яка отримала срібло на міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики в Таїланді, та її вчителя Ігоря Теличина. Цікава розповідь про те, чому так важливо, щоб учні тягнулися до чогось нового.


Як київські школярі стали діджеями популярної андеграундної радіостанції

20ft Radio — це онлайн-радіостанція, яка навесні минулого року увійшла в шорт-лист престижної міжнародної інтернет-премії Webby Awards. Раз на два тижні в її ефірі виходить програма «Цех», яку роблять старшокласники однієї з київських шкіл. Історія вчительки, яка мотивувала учнів створити власну програму.

Поділитися цією статтею
Автор: