Фільми про вчителів, які змінюють світ, серіали про те, як перемогти комплекси, пов’язані з батьківством, та книжки для сучасних батьків.

#тижмати: 10 серіалів про те, як перемогти комплекси, пов’язані з батьківством

Недарма кажуть: «Я була ідеальною мамою. А потім у мене з’явилися діти». Неідеальні, часом нелегкі, але неповторні миті материнства у чесному кіно подають без штампів і без рожевих окулярів. До Дня матері пропонуємо до вашої уваги 10 чудових серіалів, у яких головні героїні вчаться виховувати дітей по-своєму, незважаючи на критику та повчання.


Сім книжок для сучасних батьків, які можна знайти на «Книжковому Арсеналі»

Сьогодні, 30 травня, розпочинається фестиваль «Книжковий Арсенал». Ми зробили добірку нових книг, які стануть у пригоді батькам. Одні захопливо розкажуть про те, як влаштований світ, інші зацікавлять дітей мистецтвом, а решта дасть цінні практичні підказки у вихованні.


10 фільмів про вчителів, які змінюють світ

Історія про те, як один вчитель перевиховує цілий клас важких підлітків, — класика. Перед вами 10 фільмів саме з таким сюжетом. Але більшість цих картин знято за реальними подіями, тож маємо не мелодраматичну вигадку, а реальні дива, які створили цілком конкретні люди. Вчителі — важливі.

Поділитися цією статтею
Автор: