Одні з найкращих вчителів України вдруге проведуть освітній фестиваль у Хмельницькому — KhmelnytskyiEdFest-2020.Next. Спікери, які говорять на гучні теми освіти, корисні лекції, майстерки, виставки, дискусії та нетворкінг чекають 14-15 лютого 2020 року в місцевій гімназії №1.
Організатори — фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine — отримали неочікувану кількість заявок від охочих опинитися в освітньому вирі.
Під час фестивалю вчителі будуть проводити нестандартні відкриті уроки для учнів. На педагогів також чекають понад 20 семінарів на найактуальніші освітні теми, практичні знання, розваги та спілкування, — розповідає одна з організаторок Оксана Ратушняк.
Уже представили 26 доповідачів — це 10 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine, члени ГО «НОВІ», невгамовні, креативні вчителі Хмельницького, Києва, Тернополя, Полтави, Львова та інші агенти реальних освітніх змін.
На фестиваль завітає також заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Пройде виставка книг і сучасного шкільного обладнання.
У програмі фестивалю:
- «Школа як бренд» (для директорів шкіл)
- «Стратегії візуального мислення в початковій школі: як і для чого?» (для вчителів молодших класів)
- «Штрихи STEM-освіти. Створення «живих моделей» за допомогою динамічного середовища GeoGebra» (для вчителів математики)
- «Освітній блог. Створення і наповнення. Лайфхаки»
- «Ключі до успіху. Секрети ефективного навчального процесу»
- «Місія вчителя сучасності»
- «Школа для життя: інноваційні методики на уроках» (для вчителів суспільно-гуманітарного напряму)
- «Компетентнісний урок історії: що робити, куди бігти» (для вчителів історії)
- «Writing and checking for ZNO» (для вчителів англійської мови)
- «Лабораторія скаффолдингу: сучасні секрети розвитку емоційного інтелекту» (для психологів, корекційних педагогів, вчителів, що працюють в інклюзивних класах, з учнями на індивідуальній формі навчання, працівників спецшкіл)
- «Як оцінювати без оцінок? Ефективні цифрові інструменти формувального оцінювання»
- «Технологічний мікс для тих, хто хоче бути в тренді, або Інструментарій для вчителя майбутнього»
- «Запобігання професійному вигоранню. Ресурси вчителя»
- «Інтеграція предметів природничо-математичного циклу — руйнація класичної школи чи ефективний шлях розвитку освітніх технологій» (для вчителів природничо-математичного напряму)
- «Створення ментальних мап та логічних схем на уроках. Креативне вчителювання»
- «Реінжиніринг системи освіти: STEAM-лабораторія» (для вчителів математики, фізики, географії, початкових класів, інформатики)
- «Що таке права людини. Як побудувати школу, засновану на принципах прав людини» (для директорів шкіл, заступників директорів шкіл, вчителів усіх предметів)
- «Інтегроване навчання для цілісного сприйняття світу» (для вчителів усіх предметів, які створюють власні методичні розробки)
- «Емпатійне спілкування на основі методу ненасильницької комунікації»
- «Проєктна діяльність учнів з інтегрованим типом навчання, інструменти для роботи з класом»
- «Цілі та цінності школи і родини, які об’єднують» (для директорів шкіл та заступників директорів шкіл з виховної роботи)
- «Співпраця вчителя з батьками: міф чи реальність?» (для класних керівників, батьків)
- «Дитяча тривожність та агресія в школі — способи протидії або як «загасити пожежу» (для психологів, вчителів, класних керівників)
- «Гейміфікаційні методи підвищення ефективності навчальної діяльності»
- «Роль та місце експерименту в процесі вивчення природничих наук (фізика, хімія, біологія) у загальноосвітніх навчальних закладах» (виконання лабораторних робіт та експериментів за допомогою сучасного обладнання)
- Електронний освітній ресурс «Фізика.Легко». «STEM-кейси — новий погляд на методику»
- «Народили зірку» або як розвинути креативність. Ефективні методи. Лайфхаки
- «Як говорити про чутливі теми в класі? Можливості платформи Stories that move» (для заступників, класних керівників, вчителів суспільних дисциплін)
- «Effective games and warming up activities as a key to the successful lessons» (для вчителів англійської мови)
- «Using communicative approach in purpose to achieve speaking skills fluency in teaching English» (для вчителів англійської мови)
Нагадаємо, торік фіналісти Global Teacher Prize 2017 об’єднались у спільноту «НОВІ» та провели перший Хмельницький EdFest, освітній фестиваль в Ужгороді — «Освітній Тандем в Дії», а у січні 2020 року — освітній фестиваль BlagoEdFest2020 «Менторство в дії» на Кіровоградщині. Повна програма фестивалю KhmelnytskyiEdFest-2020.Next.