Заспокоюємо маленьких агресорів, заспокоюємося самі й дізнаємося про пілотування НУШ із перших вуст. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.
Як влаштована найстарша приватна школа Естонії Rocca Al Mare
«Освітній десант» з України відвідав найстаршу приватну школу Естонії. Діти отримують тут оцінки у відсотках, вчаться на свіжому повітрі та обов’язково відвідують антибулінг-програму. А ще заклад вважають справді сімейною установою, тому що…
Як вчителям уникнути паніки від реформи
Мало що зрозуміло, все по-новому і досить незвично… Ні, це не початок шкільного навчання першачків, це нові будні вчителів, яким необхідно звикати до реформ та нововведень. Коуч Алла Мартинова розповіла, як заспокоїтися та пристосуватися до сучасних форматів.
4 гри з класного менеджменту для старшої школи
Як навчити старшокласників комунікувати, співпрацювати, складати план дій та розробляти стратегію? Допоможе будівництво вежі з паперу та стрибки через паркан. Для майбутніх випускників також важливо грати в ігри, тому що…
Як діяти вчителю, якщо уроки зриває агресивний учень
Учителям теж буває страшно. Особливо, коли деякі учні виявляються агресивними та некерованими. Що робити в таких ситуаціях та як достукатися до батьків конфліктної дитини — у нашому матеріалі від голови НГО «Український центр злагоди» Олесі Геращенко.
Вчителі пілотних шкіл — про радощі та труднощі нової освіти
Як це — бути першими, хто проходить ще не звіданий шлях? Ми запитали це у вчителів пілотних шкіл у рамках НУШ. І ось що вони відповіли…
Як діяти батькам, якщо дітям заважає вчитися агресивний однокласник
Що робити, якщо вашу дитину ображає однокласник? Якщо він проявляє агресію і це негативно впливає на навчальний процес? Три експерти — дитячий психолог, психіатр і психоаналітик — розповідають, що в такому випадку необхідно…
Як у школах Південної Кореї розвивають правильне мислення
У Південній Кореї учні навчаються 12 років, і вже в середній школі в них з’являється предмет, що навчає… мріяти. Про загадкову освіту однієї з найбільш розвинених країн Азійського регіону розповідає ректор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Парк Сонг Су.