як звертатись до вчителів Skip to main content
«Пані Ольго» чи «Ольго Миколаївно»? Увесь тиждень тематичні освітні групи в соцмережах обговорюють чутку про можливу відмову від традиційного звертання до вчителя за ім’ям та по батькові на користь одного лише імені або форми «пан/пані + ім’я». З’ясуймо разом, хто розпочав дискусію, що говорять офіційні джерела та що з цього ...
Освіторія Медіа
вул. Драгомирова, 9 01103 Київ, Україна
[email protected]