Чимало подій і слів 2021 року стосувалися пандемії. Проте в наше життя ввійшли й інші трендові поняття: поп іт, майндфулнес тощо. «Освіторія» згадує, чим запам’ятався нам 2021 рік і що візьмемо із собою у 2022.

Слова року 2021: що означають та чому стали популярними?

Щороку за версіями різних словників визначають найпопулярніше слово. Воно відображає дух, настрій чи хвилювання конкретного року. «Наполегливість», «вакцина», «хвилелом» та інші слова 2021 року: розповідаємо про їхнє походження та що вони означають у контексті сучасних подій.


Що таке світ BANI та як нам підготувати до нього дітей?

З появою коронавірусу світ змінився. Він більше не VUCA, а BANI. Що це за дивне слово? Як розшифровується? У якому світі ми тепер живемо? До чого нам, учителям і батькам, готувати дітей та які звички прищеплювати? 


Гра в кальмара: які небезпеки для дітей несе новий популярний серіал?

У 2020 році слово «кальмар» не мало жодного страшливого відтінку. Кого налякає морське створіння? Але корейський серіал «Гра в кальмара», що став надзвичайно популярним у вересні 2021, це змінив. Українські школярі тільки про нього й говорять. Чимало з них не розуміють сюжету, але лякають одне одного кальмарами. Які небезпеки несе новий серіал? Як захистити свою дитину від шкідливого впливу фільму? 


Вісім шкільних предметів, які нам варто запозичити

«Освіторія» проаналізувала навчальні програми різних країн: які корисні уроки, що є в інших країнах, варто було б перейняти нам. Майндфулнес, такий собі фітнес для розуму, став трендом у 2021 році. Що це за практика, яка допомагає позбутися хронічного стресу?


Pop it та Simple Dimple: що це таке і чому діти просять його купити?

Ще дві назви, які з’явилися на хвилі протидії стресу. То як діють іграшки-антистреси Pop it та Simple Dimple і чому вони такі популярні?

Поділитися цією статтею