Під час вступу 2022 долю багатьох абітурієнтів можуть вирішити не лише результати мультипредметного тесту, а й мотиваційний лист. Що таке мотиваційний лист? Яка його структура? Чи є приклади мотиваційних листів та яких помилок треба уникати? Усі тонкощі  та можливе підводне каміння мотиваційного листа — у матеріалах «Освіторія.Медіа».

Як написати мотиваційний лист для вступу: покрокова інструкція

Покрокова інструкція: що зробити ще до написання тексту та після цього, які пункти обов’язково мають бути, чим можна привернути увагу приймальної комісії. Чи треба писати окремі листи для кожного університету, куди намагаєтеся вступити. 


Мотиваційний лист для вступу: кому потрібен та на що впливає?

Яка стратегія його написання програшна? Про які важливі складові листа не можна забувати? Як приймальні комісії оцінюватимуть мотиваційний лист? Лайфхаки та роз’яснення під час вебінару на iLearn озвучив Єгор Стадний.


 Мотиваційний лист без помилок: структура, приклади, лайфхаки

Як написати мотиваційний лист без помилок? Чого категорично не можна робити? А на чому, навпаки, слід наголошувати? Зібрали для вас поради та приклади мотиваційних листів з вебінару викладачки платформи iLearn Анастасії Бречко.


Куплю мотиваційний лист: хто наживається на абітурієнтах?

Чому не варто шукати підпільний ринок купівлі-продажу мотиваційних листів для вступу до українських вишів.  Ми спробували купити мотиваційний лист для вступу, а також розібратися: це академічна недоброчесність чи злочин? І ось що із цього вийшло.


 Як написати есе, що допоможе вступити до Стенфорду

Для нас мотиваційні листи — новинка, а західні університети вимагають їх від абітурієнтів уже багато десятиріч. Мотиваційний лист та CV допомагають молоді вступити до Гарварду, Оксфорду, Стенфорду. Тож поради тих, хто навчався там, стануть у пригоді, якщо хочете написати конкурентоздатного мотиваційного листа до українських вишів. 

Поділитися цією статтею