Петиція проти очного відвідування навчальних закладів до завершення воєнного стану, яку ініціювала Марія Горшенєва, набрала необхідну кількість голосів.

Авторка пояснює подачу петиції тим, що не всі навчальні заклади мають бомбосховища та шляхи евакуації, а деякі навчальні заклади мають вузькі коридори та сходові прольоти. Також учніям важко буде сконцентруватися на навчанні, коли закінчиться повітряна тривога.

Також недоліком для очного навчання ініціаторка петиції вважає тривалість повітряних тривог. Наголошується, що дітям для щоденного очного відвідування школи потрібен портфель, канцелярія, книги, зошити, а для онлайн навчання – лише телефон, ноутбук чи комп’ютер.

Українці менше, ніж за місяць, зібрали більше 25 тисяч голосів під петицією на сайті Президента про заборону очного навчання у всіх навчальних закладах.

Тепер Президент має розглянути цю пропозицію. Відповідь на електронну петицію має бути опублікована не пізніше наступного робочого дня після закінчення розгляду у розділі електронних петицій на сторінці “відповідь на петицію”, а також надсилається письмово її автору.

Нагадаємо, що після аудиту у закладах освіти, МВС оприлюднили висновки про те, що переважна більшість шкіл має укриття для убезпечення дітей та персоналу школи під час загроз повітряного обстрілу.

Тут можна ознайомитися з рекомендаціями щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, під час національного телемарафону, який відбувся 4 липня, заявив про те, що з 1 вересня батьки зможуть обирати формат навчання для своєї дитини самостійно.

Поділитися цією статтею