25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти пропонують пройти дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.

Програма розділена на 12 ідентичних циклів освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 до червня 2023 року. Реєстрацію відкрито за посиланням.

Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.

Кожен учасники отримає завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми буде прикріплено запис лекції, а також проводитиметься додаткова консультація в Google Meet, під час якої буде можливість задати питання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, протягом року отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

За підсумками програми також планується відзначити найактивніші заклади.

Із деталями, програмою та розкладом сесій можна ознайомитися на сайті.

Поділитися цією статтею