Хорошими варіантами для перегляду стануть «Клаус», «Ґрінч» та «Місія різдвяний порятунок».

«Клаус», 2019

Хоч мультик і про Санту Клауса, але головний герой — це молодий нероба Джаспер. Він не бажає працювати чи вчитися, а лише лежати та розважатися. Тож для перевиховання сина батько відсилає його в маленьке містечко на краю світу, щоб там хлопець працював листоношею. Жителі того міста ворогують між собою, тому пошти там жодної не буває. А Джасперу потрібно обробити 6 тисяч листів, щоб повернутися додому.

Оскільки мультик різдвяний, без Санти Клауса не обійшлося. У стрічці можна побачити історію в історії: звідки взявся Санта та як зародилися різдвяні традиції. І, звісно, Джаспер і Санта допомагають один одному. Мультик розкриває чудову історію та містить повчання, тож подарує гарний настрій малюкам.

«Місія різдвяний порятунок», 2011

Добрий мультик, що навіть дорослих змусить засумніватися у своєму раціоналізмі та повірити в існування Санти і різдвяних див. Тому його можна як увімкнути дітворі, так і переглянути всією родиною.

У мультику в Санти є велика команда, що визначає, хто з дітей був слухняним та заслуговує на подарунки. А також допомагає йому доставити подарунки кожній дитині до Різдва. Історія розкриває родину Клаусів та їхні сімейні суперечки. Через проблеми Клаусів діти можуть не отримати подарунки під ялинку. Тому молодший син Санти Артур бере все до своїх рук, щоб довести, що він — різдвяний герой та принести в дитячі домівки свято.

«Ґрінч», 2018

Звісно, можна подивитися і старішу екранізацію. Проте малечі більше сподобається сучасний пухнастий Ґрінч та класні пісні.

Мультик розповідає про головного героя Ґрінча та його улюбленця і єдиного друга пса Макса. Як і в оригінальній історії, герой хоче викрасти Різдво, адже ненавидить це свято та скаженіє від людей, які прикрашають місто. Але вже від початку мультика помітно, що Ґрінч — не такий вже і поганий. А в кінці йому вдається подружитися з усіма мешканцями міста, попри його вчинки.

Стрічка навчає нас, що важливо визнавати свої помилки та підтримувати одне одного. Адже всім буває самотньо, навіть на свята.

Більше варіантів для дозвілля можна переглянути за лінком нижче.

Дізнатися більше
Поділитися цією статтею