Телеком-компаній безоплатно нададуть українським дитсадкам, школам, профтехам, коледжам та університетам роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях.

Представники закладів освіти зможуть подати заявку на встановлення Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму. Також згодом буде створено дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки.

Проєкт Мінцифри — безперебійний зв’язок та інтернет по всій Україні. Для роботи, спілкування та найголовніше — навчання. Сьогодні в Україні 30% шкіл мають укриття. З 1 вересня вони готуються відкривати двері школярам.

«Ми продовжуємо покривати Україну якісним інтернетом. Але тепер робимо це не тільки на землі, а ще й під землею. Це новий виклик не тільки для телеком-фронту, а й для освітнього процесу. Бо діти є надвразливими у воєнний час. Наша місія — максимально допомогти їм відчувати нормальне життя і продовжувати робити звичні речі», — Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

На сьогодні закуплено 2500 роутерів та 1000 модемів від соціально відповідальних компаній, які поїдуть до закладів освіти, щоб забезпечити укриття шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року.

Всіх охочих провайдерів та соціально відповідальні компанії закликаємо долучитися, подавши заявку через форму.

Поділитися цією статтею