Команда міжнародної програми «Супергерої FAST» закликає батьків проводити більше якісного часу разом із дітьми. Організація розробила унікальний чат-бот у вайбері для батьків та їхніх дітей, які навчаються у початковій школі. Навчальна програма складається з 5 коротких уроків у форматі мультфільмів.

Після реєстрації чат-бот пропонує пройти короткий тест для перевірки актуальних знань. Після складання тесту протягом 5-ти днів ви будете отримувати у вайбер нові відеоуроки кожного дня, організатори рекомендують дивитися їх разом із дитиною та обговорювати.

Після проходження всіх 5-ти уроків чат-бот знову пропонує вам скласти фінальний тест для закріплення матеріалу, а нові знання допоможуть зберегти життя вашим рідним у випадку інсульту.

«Супергерої FAST» — міжнародна програма, мета якої — навчити дітей віком 5-9 років та їхні родини розпізнавати симптоми інсульту та запам’ятати номер швидкої медичної допомоги, і таким чином зберегти життя близьких.

Сайт програми

Також ви можете розповісти про проєкт учителю того класу, у якому навчається ваша дитина, і таким чином заохотити його/ її до проведення занять із програми для всього класу. Ось так ці уроки проходять у школах. Передайте вашому вчителю посилання на сайт для реєстрації класу.

Кожна школа та вчитель в Україні може безкоштовно приєднатися до команди «Супергероїв FAST».

Інсульт є поширеною та серйозною проблемою в усьому світі. За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом, кожна четверта людина страждає від інсульту упродовж життя. Переважно інсульт вражає людей старшого віку (середній вік людини з інсультом – 70 років). У 2020 році в Україні сталося близько 125 000 випадків інсульту.

Дослідження показують, що люди часто не розпізнають основні симптоми інсульту і тому не відразу викликають швидку. Однак варто знати, що протягом максимум 4,5 годин людина має отримати кваліфіковану медичну допомогу, щоб мати шанс залишитися дієздатною після інсульту.

Поділитися цією статтею