Для зменшення негативного впливу кібербулінгу на дітей та підлітків, а також інформування батьків про його ознаки та наслідки в Україні запустили інформаційну платформу про кібербулінг.

Ініціатори проєкту — громадська організація GoLOCAL за підтримки e-Governance Academy. До створення інформаційної платформи команда проєкту залучила українських психологів, а також експертів у галузі інформаційної гігієни та права, які поділилися рекомендаціями щодо безпечного користування онлайн-ресурсами.

«Часто мої пацієнти описували, як кібербулінг призводив до почуття незахищеності, страху, низької самооцінки, тривоги та депресії. Багато з них повідомляли про постійний стрес та напругу, яку вони відчували, не знаючи, коли та де може з’явитися образливий або агресивний вміст. Вони також описували почуття соціальної ізоляції та відчуження, коли кібербулінг впливав на їхні стосунки з іншими людьми», — коментує Оксана Диптан, гештальт-терапевтка та експертка проєкту.

Комплексна ініціатива протидії кібербулінгу в Україні об’єднує практичні поради експертів, юридичні рекомендації, реальні історії дітей та підлітків, які стикнулися з різними проявами кібербулінгу, а також рекомендації корисних ресурсів, фільмів та подкастів про інформаційну безпеку.

Дізнатися більше про проєкт та отримати корисні рекомендації можна за посиланням.

Поділитися цією статтею