Українські школярі, які постраждали від війни, зможуть безкоштовно навчатися у найінноваційнішій школі країни

Новопечерська школа у Києві дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, які опинились у складних життєвих ситуаціях унаслідок війни.

Діти зможуть отримати освіту у школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл країни та світу. Фінансування цілком покриватиме вартість навчання дитини до 11-го класу включно — як прямі, так і додаткові витрати на підручники, форму, харчування, гуртки тощо. Отримати підтримку зможуть як майбутні першокласники, так і учні 11 класу — заявки розглядатимуться від дітей, які вступають цього року до будь-якого класу з 1 по 11.

«У цій страшній війні постраждало чимало українських родин. Хтось залишився без домівки, інші — втратили близьких. Новопечерська прагне підтримати сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуціях. Ми даємо можливість навчатися безкоштовно у найкращій школі країни. У такий спосіб наша команда прагне зробити ще один важливий внесок у здобуття спільної перемоги України. Наш фронт — освітній. Тож зосереджуємо сили на ньому», — говорить засновниця Новопечерської школи, голова ГС «Освіторія» Зоя Литвин.

Як отримати можливість навчатися у Новопечерській школі?

Оскільки ініціатива орієнтована на підтримку родин, які постраждали від війни, однією з умов участі є написання есе на тему: «Як війна вплинула на мою родину». Для дітей, які вступають до 1–3 класу, замість есе можна намалювати малюнок і додати короткий опис до нього. На основі розгляду заявок комісія запросить учасників на вступні тестування.

Важливою умовою є академічні здобутки дитини — вони мають бути не нижче середнього рівня, щоб навчання за програмою Новопечерської школи було посильним для дитини. Продемонструвати свої знання учні можуть під час співбесід з командою Школи. Додатково можна прикріпити фото табеля до заявки, якщо є можливість. Остаточне рішення щодо навчання прийматимуть за результатами 4 етапів вступних випробувань. Кожен етап важливий.

Якими будуть 4 етапи вступних випробувань:

  • Подача заявки. Це можна зробити до 15 липня включно за посиланням.
  • Вступні тести. Вчителі Новопечерської школи перевірять знання з математики, української та англійської мов.
  • Індивідуальна співбесіда з психологом.
  • Знайомство Школи з дітьми та батьками.

Про остаточні результати учасники дізнаються протягом 17–20 серпня.

Поділитися цією статтею