Учні 7–11-х класів мають можливість отримати стипендію для навчання на річній програмі MBA Kids Starter, а також пройти безкоштовний онлайн-курс «Основи підприємництва для підлітків».

У Школі підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International допомагають обрати комфортну роль у бізнесі, визначитися з професією, розвинути корисні навички і знайти своє місце в команді. Програми MBA Kids International діють в Україні, Бразилії, Албанії, Казахстані та Азербайджані. Викладачі школи допомагають дітям та підліткам надбати необхідних практичних знань і навичок з лідерства, підприємництва і менеджменту.

Зараз учні 7–11-х класів можуть поборотися за стипендію для участі в річній підприємницькій програмі MBA Kids Starter. Для цього потрібно зареєструватися і пройти онлайн-курс «Основи підприємництва» на платформі mbakids.online.

Конкурс на отримання стипендії складається з трьох етапів. З 1 червня по 31 липня необхідно зареєструватися на платформі MBA Kids Online та пройти курс «Основи підприємництва для підлітків».

З 31 липня закривається можливість проходити курс і формується рейтингова таблиця учасників. 30 учнів з найвищими балами проходять до фінального етапу — співбесіди з командою MBA Kids International. До кінця серпня всі переможці дізнаються про початок їхнього шляху на Річній Підприємницькій програмі в MBA Kids International. Детальна інформація про умови — на сторінці Конкурсу.

Поділитися цією статтею