Показник рівня госпіталізацій хворих на COVID-19 станом на 3 квітня не перевищено лише у трьох областях України. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з інформацією МОЗ, рівень госпіталізацій у 60 на 100 тис. населення не перевищений у Кіровоградській, Луганській і Херсонській областях. Тож попри те, що уряд не запроваджував загальнонаціональний локдаун, у регіонах вирішили посилити карантині обмеження.

У Чернігові з 5 березня припиняється робота громадського транспорту. Доступ до нього матимуть лише ті, хто отримає спецперепустки.

Крім того, у місті забороняється відвідування усіх закладів освіти, крім дитсадків — вони працюватимуть у звичному режимі. Наразі Чернігів перебуває у «червоній» зоні.

У Вінницькій області посилюють карантин вже від сьогодні, з 3 квітня — обмеження діятимуть до 12 квітня. Зокрема забороняється приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також відвідування закладів освіти учнів 1–11 класів. Дитсадки та заклади спеціальної освіти працюватимуть як і раніше. Наразі Вінницька область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину.

У Запорізькій області жорсткий карантин почав діяти також з 3 квітня, субота. Учні 1–4 класів продовжать навчання за партами, а 5–11 класи навчатимуться дистанційно. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі. Станом на 3 квітня Запорізька область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину.

Одеса також може запровадити локдаун за прикладом Києва — у місті стрімко зростає кількість захворювань на коронавірус. Наразі Одеса перебуває у «червоній» карантинній зоні.

У Київській області з 5 до 9 квітня діятимуть додаткові карантинні обмеження. Зокрема, рекомендовано призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

У Полтавській області посилили карантин з 3 до 17 квітня. Усі заклади освіти переходять на дистанційний формат навчання, крім 1–4-х класів та дитячих садків.

У Львові також запровадили локдаун до 12 квітня. Нові обмеження передбачають припинення роботи транспорту — вводиться режим спецперевезення. Школярі продовжують навчання дистанційно, а у дитсадках працюватимуть лише чергові групи для дітей.

Миколаїв з 3 квітня ввів жорсткі карантинні обмеження: транспорт працюватиме лише у години «пік»; учні 1–11-х класів переходять на дистанційний формат навчання, а дитячі садки прийматимуть дітей, батьки яких працюють на підприємствах критичної інфраструктури або мають нагальну необхідність.

Київ запровадив локдаун з 5 до 16 квітня. Так, у столиці транспорт курсуватиме лише у спецрежимі — за пропусками, — а усі заклади освіти працюватимуть в онлайн-режимі. Крім того, зачиняються дитячі садки.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею