Стипендіальна програма «Освіторії» та Новопечерської школи шукає талановитих школярів з усієї країни

Новопечерська школа та громадська спілка «Освіторія» розпочинають приймати заявки від школярів 8–11-х класів на Стипендіальну програму 2022/23.

Талановиті учні з усієї країни отримають шанс навчатися в одній з найінноваційніших шкіл безкоштовно. Стипендіальна програма — це соціальний проєкт, який покликаний дати доступ до якісної освіти дітям з малозабезпечених родин, чиї статки не дозволяють сплатити на навчання.

У цьому році заявки приймають з будь-якого міста чи села України. На час навчання стипендіати з інших міст перебуватимуть під наглядом тьютора та будуть забезпечені житлом, харчуванням та всім необхідним для навчання за кошт Стипендіальної програми.

«Стипендіальні програми в усьому світі покликані дати рівні можливості для навчання кожній дитині, незалежно від статків. Ми щасливі, що можемо робити це тут, в Україні. Цього року ми розширили Стипендіальну програму за межі Києва та області, тож з нетерпінням чекаємо знайомства з талановитими дітьми з кожного куточку країни та зробимо все, аби дати їм найкращі знання і навички та потужний старт у житті», — говорить Зоя Литвин, голова ГС «Освіторія», засновниця Новопечерської школи.

Новопечерська школа міста Києва — інноваційна школа, що фокусується на розвитку не лише знань, а й навичок. Над навчальною програмою школи працювали провідні українські педагоги та експерти Канадського бюро міжнародної освіти, збагативши її найкращими світовими методиками. У школі навчають українською та англійською, багато уваги приділяють вибору майбутньої професії та розвитку лідерських якостей.

Стипендіальна програма стартує вп’яте: за час її існування вже 30 обдарованих дітей отримали грант на безкоштовне навчання. Стипендіати-випускники Новопечерської школи вступають до найпрестижніших вузів України та світу: від КНУ ім. Шевченка та Києво-Могилянської Академії до ізраїльського Техніону чи американського Стенфорду.

«Мене Новопечерська школа, перш за все, вразила своїм рівнем знань. Вчителі відповідально ставляться до підготовки занять, і слухати їх завжди цікаво, навіть якщо до цього взагалі не цікавився предметом. Участь у конкурсі була одним з моїх найкращих і непередбачених рішень за останній рік», — говорить стипендіатка Анастасія Алєксєєва, 11-й клас.

Що потрібно для участі?

  • Бути учнем 8–11-го класу в наступному 2022/23 навчальному році.
  • Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки. Бути проактивним, ініціативним, відповідальним та працьовитим.
  • Належати до родини із середнім або нижчим за середній рівнем достатку, що не дає можливості родині сплачувати за контрактну форму навчання.
  • Успішно пройти всі етапи вступної кампанії: відбір за анкетами, тестування з основних предметів та співбесіди.

Друзі, викладачі, наукові керівники, репетитори та близькі можуть також рекомендувати учня, який стане достойним претендентом на участь. Дедлайн подання заявок — 1 березня 2022 року, для рекомендацій 22 лютого включно. Форми для реєстрації та рекомендації учня шукайте за посиланням.

Поділитися цією статтею