Кожен охочий тепер може як подати заявку самостійно, так і номінувати талановиту молодь.

Зробити це можна на сайті премії.

Глобальна студентська премія Chegg.org — це нагорода в розмірі 100 000 доларів США, що присуджується винятковому студенту, який має вплив на життя своїх однолітків і на суспільство. Премію для студентів, яка є дочірньою нагородою Global Teacher Prize, було засновано для створення нової потужної платформи, що проливає світло на зусилля видатних студентів у всьому світі.

На премію може податися молодь віком від 16 років, яка навчається в академічному навчальному закладі або в системі неформальної освіти. Студенти-заочники, а також студенти, які навчаються на онлайн-курсах, теж мають право на отримання премії. Кінцевий термін подання всіх заявок — 28 квітня 2024 року.

Переможцем минулого року став 24-річний уродженець Південного Судану Ніал Денг. Ніал — 24-річний біженець з Південного Судану, який провів майже половину свого життя в таборі для біженців Какума в Кенії. Він прибув туди в 11 років, самотній і без сім’ї, коли втік зі свого села на заході Ефіопії після збройного нападу. Відтоді Ніал допоміг понад 20 тисячам біженців у таборі для біженців Какума в Кенії за допомогою миротворчих, освітніх та підприємницьких програм, а також створив безпечний простір для молодих людей, щоб вони могли зцілитися від отриманої травми. Ніал Денг отримав нагороду в Нью-Йорку під час тижня Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у 2023 році.

Читайте також: Оголосили ім’я найкращого студента світу

Долучитися
Поділитися цією статтею