7 тисяч з них взяли участь у вебінарах від світових експертів.
«Цьогорічний виклик полягав у навчанні педагогів попри все. З початку повномасштабного вторгнення ми залучали міжнародних освітян та психологів — на кожен з таких вебінарів ми отримували близько 3000 реєстрацій. Вебінари читали Гордон Ньюфелд, Естер Войчицькі, Говард Гарднер, Бен Фурман, Майя Суторо-Ин, Меґґі Макдонелл, Барбара Оуклі. Окрім цього, ми розвивали платформу О.університет — онлайн-платформу з курсами підвищення кваліфікації для вчителів від ГС «Освіторія». Навчання на ній безкоштовне, доступне 24/7, а після завершення кожен учасник може скласти тест і отримати сертифікат. Наразі на ній навчаються більш ніж 22 тисячі користувачів», — розповідає керівниця Тренінгового центру Ярослава Мозгова.
Одним з наймасштабніших проєктів став курс «НУШ: Базова середня освіта». На ньому навчалися понад 16 000 освітян. Це повноцінний онлайн-курс з відповідями на всі запитання вчительства щодо реформи НУШ у середній школі, що не втратить актуальності й надалі.
![Новини: 40 тисяч освітян навчалися разом з ГС «Освіторія» у 2022 році](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-at-Dec-30-19-23-30.png)
![Новини: 40 тисяч освітян навчалися разом з ГС «Освіторія» у 2022 році](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-at-Dec-30-19-23-18.png)