10 липня о 18:00 закінчується реєстрація на вступні випробування на бюджет та контракт. До 25 липня можна буде зареєструватися лише на контракт.

Про це нагадали в МОН.

Заяви на вступні випробування дають можливість узяти участь у співбесідах і творчих конкурсах. Така реєстрація проводиться через електронний кабінет вступника — у модулі «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)». Також у Міністерстві нагадали, що заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Тому якщо абітурієнт вступає через співбесіду або творчий конкурс, спочатку має зареєструватися на вступні випробування, успішно їх скласти, а з 19 липня подати заяву на вступ. Для тих, хто вступає тільки за результатами НМТ/ЗНО, реєстрація на вступні випробування не потрібна. Таким абітурієнтам необхідно подати заяви на вступ з 19 до 31 липня.

Раніше в МОН запустили лінію підтримки для вступників. З приводу будь-яких питань під час вступної кампанії можна зателефонувати за номером +380 (800) 50-45-70. Лінія працює у будні з 9:00 до 17:00 (окрім п’ятниці, коли вона працює до 16:45).

Окрім телефонної лінії, у Міністерстві також презентували чат-бот, який функціонує на сайті МОН. Мова чат-бота відображатиметься саме мовою налаштування браузера випускника. Графік роботи чат-бота: пн–чт 09:00–17:00, пт 09:00–16:00. Окрім цього, можна надсилати звернення на електронну пошту: vstup2024@mon.gov.ua. Також за технічними консультаціями, зокрема з питань реєстрації е-кабінетів і подання е-заяв, можна звертатися до ДП «ІНФОРЕСУРС».

Поділитися цією статтею