Цьогоріч українські ЗВО очікують отримати заявки від 260 тис. абітурієнтів. 

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю Українському радіо.

Очікують, що частина абітурієнтів повернеться спеціально заради вступу до українских ЗВО. Така сама кількість абітурієнтів була і минулого року.

Також в УЦОЯО повідомили, що скласти НМТ можна буде в 54 містах за кордоном. Нещодавно додали такі міста, як Валенсія (Королівство Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Королівство Нідерланди), Кишинів (Республіка Молдова), Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Дюссельдорф (Федеративна Республіка Німеччина), а ще — Нью-Йорк (США). Станом на 20 березня вже немає вільних місць для проходження НМТ у таких містах, як Берн (Швейцарія), Бухарест (Румунія), Кельн, Нюрнберг (Німеччина), Прага (Чехія) та Чикаго (США). Детальний перелік, який постійно оновлюють, є на сайті УЦОЯО.

Раніше в МОН затвердили, що цьогоріч національний мультипредметний тест проведуть з 14 травня до 19 липня. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів, три з яких визначено, а один — на вибір. До того ж Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їхніх завдань.

Поділитися цією статтею