Дедалі більше учнів повертаються до очної та змішаної форм навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«За останні два тижні в середньому в Україні кількість учнів, які повернулися до традиційного формату здобуття освіти, збільшилася на понад 20,5 тис., у змішаному — на майже 120 тис.», — зазначив Сергій Шкарлет.

Згідно зі статистичними даними, у період з 12 до 26 вересня до очного навчання ще долучилися майже 50 тис. учнів у Львівській області, майже 42 тис. у Києві та 6,8 тис. учнів в Івано-Франківській області. На понад 62 тис. учнів збільшилася кількість здобувачів освіти, які перейшли на змішане навчання, в Одеській області, у Львівській області таких учнів стало більше на 50,2 тис., а в Житомирській — на майже 29 тис.

Міністр зауважив, що постійно спостерігається рух від однієї форми навчання до іншої.

Станом на 26 вересня 2022 року: 3115 шкіл працюють у звичному режимі, 5339 — дистанційно та 4444 — змішано.

В очному або змішаному форматах навчаються понад 2 млн 60 тис. учнів, дистанційно — майже 1 млн 960 тис. учнів.

Найбільше охоплення дітей, які навчаються у традиційному форматі, у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та місті Києві, у змішаному — у Київській, Львівській та Одеській областях.

«За останніми даними, 68,4% шкіл мають облаштовані укриття для перебування в них учнів, учителів та працівників закладів. Нині перевірки тривають. Надзвичайно важливо створити безпекові умови в закладах освіти, аби батьки не мали сумнівів щодо вибору формату навчання дітей», — зазначив Сергій Шкарлет.

Поділитися цією статтею