25 серпня розпочинається перший етап підтвердження участі в спеціальній сесії НМТ. Реєстрація на цю сесію НМТ тривала з 12 до 15 серпня для вступників, які не мали змоги зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди. У цей період було сформовано майже 9 тис. реєстраційних карток. Зареєстрованими вважаються ті учасники, які надіслали документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для підтвердження участі потрібно до 30 серпня заповнити спеціальну форму на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

  • вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спеціальної сесії тестування;
  • зазначити свої прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку;
  • натиснути кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також ітиметься про обов’язковість другого етапу.

Вступники, які не пройдуть першого етапу протягом 25–30 серпня, не зможуть узяти участі в тестуванні.

Щоб взяти участь у тестуванні спеціальної сесії НМТ, треба пройти і другий етап підтвердження участі з 5 до 7 вересня.

Скласти оцінювання учасники зможуть у період з 12 до 16 вересня. Дата, час і місце проведення тестування будуть зазначені в запрошенні, яке буде доступне з 10 вересня.

Наразі для вступу до закладів ФПО та ЗВО подано понад 996 тис. електронних заяв.

Поділитися цією статтею