9 січня стартувала премія «Ранкові зорі» від видавництва «Ранок». Ця премія покликана підтримати вчителів України, які попри війну рухаються вперед, навчають і навчаються. Кожний педагог може поділитися своїм вчительським досвідом і виграти 25 000, 10 000 або 5000 грн.

Війна завдала величезної шкоди освітній системі України. Проте, незважаючи ні на що, вчителі та вчительки щодня мужньо протистоять усім викликам, навчаючи в бомбосховищах, під час повітряних тривог, у повній темряві, в умовах постійного стресу. Продовжуючи невтомно працювати, вони надають неоціненну підтримку нашій країні та роблять значний внесок у майбутнє наших дітей.

Для того щоб підтримати вчителів, видавництво «Ранок» започаткувало премію «Ранкові зорі» з призовим фондом понад 100 000 грн.

«Нині, коли усі сили спрямовані на підтримку війська, роль вчителів стала фундаментальною для виховання громадянських цінностей у молодшого покоління. Їхній шлях і досвід мають бути помітними. Ми переконані, що премія «Ранкові зорі» стане платформою для мотивації, обміну ідеями та професійного зростання. А ще це чудова можливість подякувати вчителям та підтримати їхню ініціативність», — Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок», про премію «Ранкові зорі».

Кожен учитель, який працює за підручниками видавництва «Ранок», може розказати свою історію та взяти участь у таких номінаціях:

«Зірковий вчитель» (переможець премії) — людина, яка змогла попри все продовжити рух уперед до майбутнього окремої дитини та всієї країни;

«Незламний учитель» — людина, яка безпосередньо зіткнулася з наслідками війни: опинилася в окупації, втратила житло, чиї близькі стали на оборону України;

«Учитель-наставник» — людина, яка несе світло та знання не лише дітям, а й колегам за допомогою курсів, тренінгів, вебінарів;

«Інноваційний учитель» — людина, яка розробляє нові способи навчання дітей, що допомагають їм краще засвоювати матеріал;

«Результативний учитель» — людина, яка мотивує дітей досягати успіху, чиї учні й учениці стають переможцями конкурсів та олімпіад.

Участь у премії для вчителів — це шанс приєднатись до найкращих та виграти 25 000, 10 000 чи 5 000 грн.

Щоб взяти участь у премії треба:

  • бути вчителем, який працює за підручниками видавництва «Ранок»;
  • використовувати в роботі інноваційні підходи та методики;
  • надати інформацію про свою роботу та її результати, що визначають успішність учнів.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуть з 9 січня до 9 лютого 2024 року. Оголошення переможців премії відбудеться 1 березня 2024 року.

Реєстрація
Поділитися цією статтею