Провідна ІТ-конференція збереться влітку, щоб обговорити реалії профільної освіти

На онлайн-конференції SYNERGY 2022 IT BUSINESS & IT EDUCATION: NEW HORIZONS обговорять сьогоднішні реалії ІТ-освіти

24 червня 2022 року Асоціація «IT Ukraine» планує об’єднати понад 500 гостей онлайн-події у спільному обговоренні поточних реалій у світі ІТ-освіти. На події будуть зібрані експерти в онлайн форматі щодо різних питань, зокрема, розглянуто як змінились ландшафт і тренди в ІТ-галузі, які науки і навички будуть необхідні незалежно від військових подій, як отримати нову професію тощо.

Synergy — найбільша в Україні профільна конференція, яка драйвить розвиток IT-освіти. З 2014 року задля розвитку IT-освіти Асоціація «IT Ukraine» збирає на єдиній платформі представників зі сторони влади, бізнесу та освітніх структур.

За 8 років свого існування подія залучила понад 3500 учасників та близько 200 спікерів. Все це — задля обміну досвідом, визначення пріоритетних векторів розвитку IT-освіти та побудови сприятливих умов для розвитку індустрії.

Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.

Цього року подія нетипово відбудеться влітку, бо має особливу тематику і підґрунтя.

  • 8 годин онлайн-конференції.
  • 5 тематичних івентів від 19 травня на освітні теми.
  • 2 гарячі дискусії.

Долучайтесь до важливих обговорень проєктів у сфері освіти та CSR, які, безумовно, стануть важливими складовими майбутньої відбудови України!

Подія відбудеться 24 червня, початок о 10.00.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Слідкувати за оновлення інформації SYNERGY 2022 IT BUSINESS & IT EDUCATION: NEW HORIZONS можна у Facebook.

Детальніше про минулорічну конференцію ви можете переглянути на сторінці Facebook та на сайті IT Ukraine Association.Провідна ІТ-конференція збереться влітку, щоб обговорити реалії профільної освіти

Поділитися цією статтею