Міжнародний благодійний фонд savED за підтримки партнерів оголошує відбір шкіл на участь в освітній програмі для підлітків із малих громад UActive. Учні, вчителі, директори шкіл із Київської, Чернігівської, Миколаївської областей можуть зареєструвати свій освітній заклад на участь у відборі до 28 липня.

Уперше програма стартувала навесні 2023 року. За цей час учасники встигли реалізувати вже 23 соціально важливі проєкти для своїх селищ та містечок: спортивні зали, молодіжні центри, театральні сцени, STEM-класи тощо. Наразі участь у програмі передбачає формування однієї команди від школи. Долучитися до команди можуть до 10 учнів від 8-го до 11-го класу включно. Підлітки пройдуть 15-тижневе навчання, яке містить:

  • блок проєктного менеджменту: школярі дізнаються про особливості планування, пітчингу та втілення проєктів;
  • формаційну частину: вона охоплює опанування навичок XXI століття, серед яких лідерство, критичне мислення, креативність тощо;
  • мотиваційні зустрічі з професійними експертами: вони допоможуть учням дізнатися більше про можливості саморозвитку та почати будувати власний нетворкінг;
  • роботу з менторами: саме вони допомагатимуть командам школярів із розробкою та втіленням проєктів.

Навчальна програма стартує на початку вересня 2024 року. Після 15 тижнів навчання учасники у грудні презентують свої проєкти — спочатку на передпітчингу, а далі — на офлайн-пітчингу для професійного журі. 5 команд із Миколаївщини та всього 10 команд із Київської та Чернігівської областей зможуть отримати гранти на втілення своїх проєктів — до 5000 доларів для кожної з команд. А після проходження програми всі учасники зможуть долучитися до спільноти випускників UActive, аби продовжити свій розвиток.

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-анкету:

Дедлайн подання заявки — 28 липня 2024 року. Із відібраними учасниками організатори програми UActive сконтактують до 5 серпня. Дізнатися більше про втілені проєкти учасників програми можна на Instagram-сторінці UActive.

Поділитися цією статтею