В «Освіторія.Хаб» презентували книгу Анастасії Степули «Світ без меж», яка доступно та легкою мовою розповідає про різноманіття, рівність, толерантне спілкування — як правильно звертатися до різних людей.  

Книга розрахована на дітей молодшого віку, які можуть вивчати її разом з учителем. Вийшла у видавництві «Основи». До кінця року її буде поширено серед 20 тисяч українських шкіл.

Презентація відбулася за участі першої леді Олени Зеленської, міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, голови громадської спілки «Освіторія» Зої Литвин, директорки видавництва «Основи» Дани Павличко, директорки Українського інституту книги Олександри Коваль.

Перша леді назвала книгу провідником у світ різноманіття для малечі і помічником для дорослих, які іноді ніяковіють від простих дитячих запитань.

«Хтось читає очима, хтось — пальцями. Хтось ходить, бігає, танцює ніжками, хтось — на кріслі колісному. Дитині варто пояснити — це тому, що люди різні. І якраз у цьому цінність кожного з нас. Я переконана, що «Світ без меж» із цим завданням впорається», — зазначила Олена Зеленська.

За словами авторки Анастасії Степули, книга написана таким чином, щоб діалог дитини з дорослим був на рівних.

Видання реалізовано за підтримки Міністерства культури України, Українського інституту книги та ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Поділитися цією статтею