З 1 січня стартувала реєстрація на соціально-психологічний фотокурс Show and Tell для дітей та підлітків з України віком від 10 до 18 років. Учасникам курсу будуть доступні відеоуроки та онлайн-воркшопи від британських фотографів, додаткові матеріали та презентації з фотомистецтва та коментування творчих робіт українськими фотографами.

Зареєструватися на курс можна за посиланням до 14 січня.

Організаторами курсу стали українська освітня компанія HUMAN та британська організація The Photography Movement. Вперше проєкт Show and Tell був запущений у Лондоні у 2020 році, у результаті чого близько 660 шкіл Великої Британії інтегрували курс у свої навчальні програми.
За словами організаторів ініціатива була запущена для відволікання дітей від жахіть війни та підтримки ментального здоров’я молодого покоління через різноманітні методи фототерапії.

«За результатами дослідження освітнього омбудсмена 83% дітей після початку повномасштабної війни відчувають потребують у психологічній підтримці. Ми розуміємо, що не всі можуть отримати потрібну допомогу. Тому ми разом із британськими партнерами вирішили запустити курс Show and Tell, за допомогою якого діти можуть отримати інструменти саморефлексії, які допоможуть їм самостійно знімати стрес, а також виражати свої приховані емоції лише за допомогою камери телефону», — коментує координаторка проєкту Show and Tell та заступниця директора HUMAN Вікторія Савенець.

Разом із ментально-оздоровчим впливом учасники курсу отримають теоретичні та практичні знання з фотографування. Курс триватиме упродовж чотирьох місяців та складатиметься з 8 відеоуроків, 2 онлайн-воркшопів, практичних домашніх завдань, додаткових матеріалів та супроводу від українських фотографів.

Старт курсу відбудеться 16 січня та продовжиться до кінця травня 2023 року. Після завершення курсу учасники зможуть доєднатися до виставки робіт, де представлять свою фінальну фотороботу. Переможці будуть нагородженні подарунками, а їхні роботи виставлятимуться за кордоном для того, щоб ще раз нагадати світові про те, що відбувається в Україні.

Навчання буде проходити на освітній платформі «HUMAN Школа». Усі відеоуроки будуть зберігатися на платформі та будуть доступні в будь-який час для учасників. Тож в умовах вимкнення електроенергії учасники матимуть вдосталь часу для проходження відеоуроків.

Детальніше про курс можна прочитати на сайті ініціативи Show and Tell.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею