Героїв 14-18 років шукають для ігрового фільму «СТОП-ЗЕМЛЯ» (The floor is lava). Взяти участь у кастингу запрошують насамперед підлітків старших класів, які проживають у Києві та Київській області.

Шукають непрофесійних акторів та акторок, які також пройдуть безкоштовне навчання у акторській лабораторії. Прийом заявок на участь у кастингу триває до 13 вересня включно!

Майбутній український фільм режисерки Катерини Горностай — це історія про сучасних підлітків та їхню юність, перший досвід дружби, кохання та відповідальності.

Щоб правдиво показати життя сучасної молоді, планують провести двомісячне позашкільне навчальння. 30 обраних школярів зможуть попрацювати з українськими тренерами з акторської майстерності, сценічної мови та драматургії. Учасники лабораторії стануть героями майбутнього фільму.

Заявки на кастинг приймаються на електронну пошту – stop.zemlya.movie@gmail.com. У листі необхідно вказати своє ім’я, прізвище, контактний мобільний телефон та телефон одного з батьків. А також надіслати своє фото-портрет та коротку відповідь на питання «Чому я востаннє плакав/плакала?».

Фільм «Стоп-Земля» створюють за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.

Нагадаємо, кастинг до цього фільму розпочали наприкінці зими у столичних школах. 

29-річна Катерина Горностай — одна з найперспективніших українських молодих режисерів. Кінокритики відзначають її особливий стиль та вміння передавати життя без награності. В 2015-му її короткий метр «Віддалік» визнали найкращим фільмом національного конкурсу на кінофестивалі «Молодість». І «Стоп-Земля» має стати повнометражним дебютом режисерки. Над цим фільмом працюють кінокомпанії «ESSE Production House» та «МАГІКА-ФІЛЬМ». Їхні картини — як документальні, так і ігрові — здобули кінонагороди по всьому світу.

Поділитися цією статтею
Автор: