21 листопада стартує ІТ-Марафон — спеціальний онлайн-формат подій ЕРАМ University, до якого можуть долучитися як студенти та старшокласники, так і самі освітяни, а також всі охочі з базовими знаннями та навичками написання коду. За три тижні учасники дізнаються про кожен етап розробки і разом з експертами ЕРАМ зможуть створити власний застосунок.

IT-Марафон — це 12 занять із фахівцями компанії, які поєднають теорію та практику процесу розробки. Це допоможе структурувати знання та навички і побачити, як відбувається процес створення застосунку від початку до готового продукту. Марафон — також гарна нагода розібратися в ІТ-професіях, щоб у подальшому зробити вірний вибір. Студентам старших курсів захід може допомогти з ідеями для дипломних робіт. Однією з особливостей ІТ-марафону є гнучкий формат: у межах проєкту можна спробувати різні технології та мови програмування, а також приєднатися до марафону в будь-який момент.

Матеріали марафону та доступ до спеціального Telegram-каналу будуть відкриті після завершення події.

Серед тем, які будуть обговорюватися під час ІТ-марафону:

  • особливості розробки вимог у Scrum;
  • створення Product Backlog та User Story на проєкті;
  • робота з дизайн-системою та інструментами Figma;
  • розробка та документація архітектури проєкту;
  • огляд інструментів для API, AWS Lambda, Dynamo DB;
  • знайомство із життєвим циклом програмного забезпечення (SDLC);
  • хмарні сервіси та ін.

Після завершення передбачено фінальний тест. Результатом марафону стане проєкт, який можна додати до свого портфоліо. За погодженням з університетом його результати можуть бути зараховані в академічній програмі навчального закладу. Навчання традиційно безкоштовне.

Зареєструватися та ознайомитися з програмою можна за посиланням.

Поділитися цією статтею