24–27 червня відбудеться Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024 — масштабна подія для педагогів, організатором якої виступає громадська організація EdCamp Ukraine.

Це освітянська (не)конференція для зростання в часи криз і невизначеності. Головна ідея події — розкрити важливі для вчительської спільноти цінності, які дають змогу переосмислювати і змінювати освіту, сенсово розвиватися в нелегкий воєнний час. Це — свобода, відповідальність, стійкість, зростання. Також одним із фокусів уваги стане різноманіття інтелектів, які має зрощувати в учнівстві сучасна школа, зокрема, соціальний, тілесний, емоційний, творчий, раціональний та екзистенційний.

Найважливіші теми у програмі EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024:

– соціально-емоційні навички: дані, інструменти та методики соціально-емоційного навчання,

– цифрова безпека: можливості для освітян із підвищення інформаційної гігієни та цифрової грамотності,

– рішення для педагогічної освіти: презентації прогресивних програм і методик для студентства педвишів та підвищення кваліфікації освітян,

– Україна в міжнародних дослідженнях: вимірювання соціально-емоційних навичок ДоСЕН, дослідження вчителювання Talis+.

Протягом події загалом відбудеться 21 сесія із обговореннями, презентаціями, переглядами фільмів, віртуальною фотовиставкою, кінозалами, п’ятихвилинними виступами українського вчительства, освітніми розробками, які можна буде використати у своєму закладі освіти вже завтра, благодійними акціями, подарунками тощо. Участь у події безкоштовна.

Сесії та обговорення на Національному EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024 транслюватимуться наживо або будуть доступні у записі. Про адреси трансляції, а також докладну програму події організація повідомить усім зареєстрованим на участь. Більше про (не)конференцію можна дізнатися на сторінці EdCamp. 

Зареєструватися
Поділитися цією статтею