Міносвіти опублікувало календар підвищення кваліфікації вчителів.

З 1 лютого 2018 року та до кінця травня 2018 рокупідготовка дистанційного курсу на порталі EdEra (вчителям, що братимуть перший клас у 2018 році, бажано пройти цей курс до кінця травня чи середини червня 2018 року).
З 15 лютого до 6 березня 2018 року на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти проходитиме перша настановча сесія для вчителів (дводенна).
У березні-квітні 2018 року педагоги пройдуть другу очну сесію (3 дні).
У травні-червні 2018 року заплановано проведення фінальної та найдовшої третьої очної сесії для вчителів (5 днів).

Для того щоб дізнатись графік проведення очних сесій у своїй області, педагог має звернутися до обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вчителі іноземних мов:
Для педагогів, що навчатимуть першокласників у 2018 році англійської, підготовка відбуватиметься в очно-дистанційному форматі (вчителі, які пройдуть 3-денне очне навчання, отримають доступ до онлайн-платформи, створеної спільно з Британською радою і Кембриджським університетом). Навчання проходитиме з березня до травня включно.

Для навчання вчителів німецької використовуватимуть програму «DLL – Вчимося навчати німецької». Навчання розраховане на 12 тижнів: спочатку очне навчання протягом 2-3 днів, потім – дистанційний курс і на завершення – ще один очний методико-дидактичний семінар. Загалом навчання триватиме 80 академічних годин. У межах дистанційного модуля вчителі в групах працюватимуть над практичним дослідженням – проектом. Потім кожен учасник має провести цей проект на власному занятті наприкінці курсу та оцінити його успішність із групою і тьютором.

Вчителям французької пропонують пройти підготовку за програмою PRO FLE, розробленою Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED). Навчання триватиме протягом чотирьох місяців – 4 модулі по 40 годин (30 годин дистанційного навчання за допомогою онлайн-платформи і 10 годин – очного в інститутах післядипломної педагогічної освіти). Заняття на онлайн-платформі, де навчатимуться педагоги, платні, але вартість повністю покриє Посольство Франції.

У 2018 році іспанської першачків навчатимуть 32 педагоги, які також пройдуть обов’язкове навчання. Воно відбуватиметься на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти і триватиме за графіком, затвердженим ІППО.

Щоб дізнатися детальніше, як пройти навчання, вчителям потрібно звернутися до методиста в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти регіону, де знаходиться школа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 Коментарів “Опубліковано календар підвищення кваліфікації вчителів

  1. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як попасти на 3-денні тренінги для вчителів англійської. В наступному навчальному році буду викладати англійську в перших класах, але у нас в місті (Краматорськ) тиша щодо підвищення кваліфікації вчителів англійської. Я прошу заступника директора, котра курирує англійську, послати мене на курси, але вона каже, що данні про вчителів іноземної наш методкабінет не збирав. Зв’язалась з методистом з області Мочикіною М.В., вона написала мені, що курси вже сформовано, можна буде зареєструватися тільки на тренінги в березні. Чи може в статті саме за них і йде мова?
    Підводячи підсумок, бажаю попасти на курси від Британської ради, але не можу знайти шляхи як туди попасти.

    1. Olena, in your region there will be several trainers. The local InSeTT has to involve them in conducting sessions for you. It won’t be earlier than in March.

  2. Пробачте, а що пропонують вчителям фізичного виховання, які навчатимуть першокласників 2018-2019 року?

  3. Доброго вечора! Перепрошую, скажіть,будь ласка, керівнику закладу слід проходити курси? Чи лише заступнику початкової школи?