На інтерактивній платформі EdEra розпочалася реєстрація на онлайн-курс для вчителів початкової школи. Записатися можна за посиланням. Курс є обов’язковим для всіх вчителів, які навчатимуть першокласників уже з вересня цього року.

Курс складається із шести модулів. Він ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти, методиками компетентністного та інтегрованого навчання, управління класом та принципами інклюзивної освіти.

Базується курс на матеріалах, що використовувалися під час навчання, яке ГС «Освіторія» влітку минулого року провела для пілотних шкіл. В основі — також матеріали, які зараз застосовують під час навчання тренерів НУШ.

Авторами значної частини програми стали тренери від «Освіторії» — Марина Пристінська, Інна Большакова, Оленка Северенчук та Ірена Корбабіч-Путко. Усі практичні інструменти чотири роки відпрацьовували в Новопечерській школі за підтримки канадських експертів.

Фактичне навчання на курсі з можливістю одержання сертифіката розпочнеться після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Про дату старту буде повідомлено додатково. Зараз усім охочим надано доступ  до перших описових матеріалів, вступного слова викладачів курсу та інструкції з користування платформою, а також до форуму.

Наявність сертифіката про проходження курсу — обов’язкова умова підвищення кваліфікації викладачів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Однак це лише онлайн-частина перепідготовки: вчителі перших класів також обов’язково повинні будуть пройти очні тренінги на місцях.

Окрім вчителів курс може стати в пригоді батькам, які хочуть дізнатися про нововведення в освіті, розвиток мозку дитини та інклюзивні методики навчання. За перші три дні на курс вже зареєструвалося понад 10 тис. охочих.

Поділитися цією статтею