На інтерактивній платформі EdEra розпочалася реєстрація на онлайн-курс для вчителів початкової школи. Записатися можна за посиланням. Курс є обов’язковим для всіх вчителів, які навчатимуть першокласників уже з вересня цього року.

Курс складається із шести модулів. Він ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти, методиками компетентністного та інтегрованого навчання, управління класом та принципами інклюзивної освіти.

Базується курс на матеріалах, що використовувалися під час навчання, яке ГС «Освіторія» влітку минулого року провела для пілотних шкіл. В основі — також матеріали, які зараз застосовують під час навчання тренерів НУШ.

Авторами значної частини програми стали тренери від «Освіторії» — Марина Пристінська, Інна Большакова, Оленка Северенчук та Ірена Корбабіч-Путко. Усі практичні інструменти чотири роки відпрацьовували в Новопечерській школі за підтримки канадських експертів.

Фактичне навчання на курсі з можливістю одержання сертифіката розпочнеться після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Про дату старту буде повідомлено додатково. Зараз усім охочим надано доступ  до перших описових матеріалів, вступного слова викладачів курсу та інструкції з користування платформою, а також до форуму.

Наявність сертифіката про проходження курсу — обов’язкова умова підвищення кваліфікації викладачів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Однак це лише онлайн-частина перепідготовки: вчителі перших класів також обов’язково повинні будуть пройти очні тренінги на місцях.

Окрім вчителів курс може стати в пригоді батькам, які хочуть дізнатися про нововведення в освіті, розвиток мозку дитини та інклюзивні методики навчання. За перші три дні на курс вже зареєструвалося понад 10 тис. охочих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 Коментарів “«Освіторія», EdEra та МОН відкрили набір на онлайн-курс для вчителів початкової школи

 1. Доброго ранку Чи можна прослухати курс не тільки вчителю який працюватиме з 1 класом у цьому році, а й бажаючим вчителям початкової школи?

 2. Чи повинні вчителі іноземної мови,фізкультури, музики приймати участь в цих навчаннях?

 3. Чи можна зареєструватися на даний момент?
  Якщо можливо, то напишіть як.
  Дякую.
  02.02.18

 4. Добрий вечір. Я реєструвалась на електрону адресу vzflunina@ukr.net Про те мені не прийшло повідомлення з активацією. У спам теж нічого немає.
  Дякую. З повагою Валентина.

  1. Добрий вечір. Я реєструвалась 01.02.на електрону адресу vzalunina@ukr.net Мені не прийшло повідомлення з активацією. У спамі теж нічого не має. Дякую. З повагою Валентина.

 5. Я зареєструвалася в перших днях.Не можу зайти.Пише; або невірний емейл,або заходьте пізніше,бо було багато спроб.Як же мені зайти?

 6. Доброго дня! Я вчитель англійської мови. Маю уроки і в початковій школі. Лише у п’ятницю випадково від колег дізнався про Ваш курс. Третій день не можу у вас зареєструватись. Ні з інтернету укртелекому, ні з мобільного. Підкажіть, будь ласка, що робити.

  1. Я реєструвалася теж, а ввійти не можу. Вибиває( неправильний пароль), хоч сто раз перевіряла і все сходиться. Як зайти на курс?

 7. Доброго дня.Я зареєструвалась 03.01.18, а зайти на курс не можу.Пише- невірні адреса і пароль. Що робити?