На «Суспільному» створили тематичну добірку з п’яти мультфільмів та казок на дитячому YouTube-каналі «Бробакс».

Прем’єра різдвяного епізоду «Бробакс Шоу» з Лео та Елвіном Буша. E новому випуску шоу ведучі Лео та Елвін допоможуть батькам підготуватися до свята, а також дізнаються про традиції Різдва в Україні. Хлопці разом з кухарем приготують святкову кутю, виготовлять різдвяну прикрасу-оберіг родини та оселі й заспівають колядки разом з учасниками фольк-студії «Правиця». Епізод вже можна переглянути на каналі «Бробакс».

«Я святкую» — різдвяна серія анімаційного мультсеріалу «ТОТО». У святковій серії Тото разом з родиною та друзями прикрашає ялинку, співає різдвяні пісні, а дядечко Піф ділиться рецептом фірмових імбирних коржиків. Родина Тото щиро запрошує на гостину друзів, які опинилися у свята далеко від дому. Герої мультсеріалу переспівали всесвітньо відомий твір «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича. Різдвяна серія доступна на каналі «Бробакс».

Аудіоказка «Киць-киць, місячний киць» | Казка на ніч. Аудіоказка Катерини Трофимової «Киць-киць, місячний киць» за книжкою «Читаємо перед сном» розповідає про те, як з’являються хороші сни. Дівчинка Злата прокинулася і побачила гарненького кота, якого звуть Місячний Киць. Котик розповів, хто створює сни і як саме вони виникають. Прочитала казку ведуча Суспільного Анна Заклецька. Прослухати аудіоісторію можна на каналі «Бробакс».

«Я можу» — зимова серія анімаційного мультсеріалу «ТОТО 2». Серія розповідає про песика Тото, який вчиться кататися на ковзанах. А щоб навчитися кататися — потрібно багато тренуватися. Тато пояснює Тото, що помилятися не страшно, варто лише продовжувати старання. Серія доступна на каналі «Бробакс».

«Одяг і погода» — серія мультсеріалу «Маленький Бу». Мультфільм розповідає про те, як монстрик Бу вчить Славка одягатися по погоді. Коли на вулиці холодно і треба тепло вдягнутися, щоб піти гуляти. А Соля вчить одягатися зручно та спершу звертати увагу на прогноз погоди. 

Поділитися цією статтею