7 січня на MEGOGO відбулась премʼєра першої серії пригодницького мультсеріалу під назвою «Зруйнований міст». У центрі сюжету – головний пес-сапер країни, який вчить дітей правилам безпеки під час війни.

Тривалість загальних переглядів першої серії за 2 дні сягнула майже 7 мільйонів хвилин, а загалом у період з 07.01 по 06.02 перегляди сягнули 53 мільйонів хвилин.  Таким чином мультсеріал посів друге місце за тривалістю переглядів українських мультиків на MEGOGO, поступившись лише «Хоробрим зайцям». Крім того, за останні три місяці найдовше дивилися такі мультфільми як «Хоробрі зайці», «Пес Патрон», «Віктор Робот», «Першосвіт», «Ескімоска».

Друга серія мультсеріалу «Пес Патрон» можна буде переглянути з 07 лютого на медіасервісі MEGOGO та YouTube-каналі Патрона. Одночасно з премʼєрою виходять серії жестовою мовою для дітей з порушенням слуху. Переклад готує соціальна ініціатива медіасервісу MEGOGO «Дивись як чутно».

Мультфільм створили спільно зі студією PlasticBag за підтримки USAID, партнером також стала організація ЮНІСЕФ, яка раніше надала Патронові титул «Пса Доброї волі».

Поділитися цією статтею