Міністерство освіти і науки рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти розглянути можливість розпочати освітній процес орієнтовно з 15 серпня 2022 року, а також використовувати для навчання суботні дні у теплу частину року.

Про це йдеться у листі МОН, що адресований керівникам закладів освіти.

Також рекомендують скорегувати структуру навчального року з урахуванням особливостей навчання в осінньо-зимовий період, передбачивши завершення зимової заліково-екзаменаційної сесії до кінця листопада 2022 року, а початок другого семестру – орієнтовно до 15 лютого 2023 року.

Освітній процес для студентів перших курсів закладів фахової передвищої освіти на основі 9 класів рекомендовано розпочати орієнтовно з 15 серпня, а студентів перших курсів на основі повної загальної середньої освіти – орієнтовно 15 вересня, але не пізніше 1 жовтня..

Першокурсники магістри, на основі вищої освіти мають розпочати навчання орієнтовно 1 жовтня 2022 року.

Такі зміни вплинуть на графік освітнього процесу та відпусток працівників, тож закладам освіти рекомендовано скорегувати навчальні плани та розподілити освітні компоненти та кредити годин між семестрами з урахуванням рекомендованих строків завершення зимової заліково-екзаменаційної сесії та початку другого семестру.

Поділитися цією статтею