Молодь запрошують «навчати для України» в малих містах і селах

Програма «Навчай для України» розпочала набір молоді, яка готова поїхати в малі міста і села, щоб викладати в школі.

«Навчай для України» — програма розвитку для молоді, яка залучає найкращих випускників і молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання на 2 роки в малих містечках і селах, де вони стають рольовими моделями, відкривають нові перспективи в житті дітей і сприяють розвитку громади.

«Хочеш зробити внесок у творення майбутнього країни? Та ще й отримати круту підтримку для свого розвитку? Набір на програму «Навчай для України» відкрито!» — закликають організатори.

Учасники програми їдуть у маленькі населені пункти на 2 роки, де викладають у школах, організовують позакласні ініціативи для дітей та громади. Педагогічна освіта для участі не потрібна!

Учасник програми отримує постійну менторську підтримку, нетворкінг у мережі із 61 країни та унікальний досвід. Молоді люди стають рольовими моделями для учнів і допомагають долати освітню нерівність в Україні.

Вимоги:

Запрошують молодих людей віком до 35 років з потужною мотивацією і дипломом бакалавра або магістра (будь-яка спеціальність). Потрібно добре володіти одним з основних шкільних предметів та бути готовим/ою переїхати в громаду на 2 роки.

Учасник отримує:

  • офіційне працевлаштування та стипендію;
  • нетворкінг та обміни з учасниками з інших 60 країн, де існують схожі програми;
  • навчання та менторську підтримку;
  • можливість безкоштовно здобути магістратуру в університеті ім. Грінченка.

А ще дуже круту спільноту однодумців і можливість формувати майбутнє країни.

Подати заявку слід за посиланням.

Деталі — на сайті проєкту.

Дедлайн першої хвилі: 28 лютого.

«Навчай для України» є частиною глобальної мережі організацій Teach For All («Навчай для усіх»), яка була заснована у 2007 році і на сьогодні об’єднує партнерські організації у 61 країні. Щорічно майже 20 000 вчителів організацій Teach For All забезпечують доступом до якісної освіти більш ніж 1 500 000 дітей.

Зараз в 5 областях України вже вчителюють 26 талановитих молодих людей, які стали наставниками для понад 7 000 дітей у малих містечках та селах. Окрім шкільної програми, учасники «Навчай для України» організовують позакласні гуртки, створюють молодіжні простори та розповідають дітям про різноманітні можливості.

Поділитися цією статтею