Відсьогодні компанія «Київстар» скасовує тарифікацію мобільного інтернету в популярних застосунках для відеодзвінків, щоб їх можна було використовувати безоплатно для навчання, повідомляє МОН.

«Наперекір воєнним діям на території України, заклади освіти продовжують здійснювати навчання у регіонах, в яких дозволяє безпекова ситуація. Крім того, створено Всеукраїнський розклад, функціонує Всеукраїнська школа онлайн, а також українські телеканали транслюють уроки для 5-11 класів у межах проєкту «Навчання без меж». Для забезпечення ще кращих умов для навчання та роботи онлайн МОН ініціювало безкоштовне використання мобільних застосунків, через які здійснюється доступ до освітнього процесу. Вдячний усім організаціям та установам за співпрацю», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Київстар» не зніматиме мегабайти з рахунків абонентів передплати за користування відеозастосунками: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom. Завантаження файлів у цих застосунках відбуватиметься згідно зі стандартними умовами користування мобільного інтернету.

Послуга «Знання без меж» діє у більшості тарифів «Київстар» та дозволяє користуватися популярними освітніми застосунками без додаткової тарифікації. Серед них: Wikipedia, Coursera, Prometheus, Всеукраїнська школа онлайн тощо.

Мобільний інтернет у додатках для відеодзвінків та навчальних сервісах не тарифікуватиметься на території України та при умові використання одного із цих застосунків на мобільному телефоні.

МОН звернулося й до інших мобільних операторів з таким же проханням й очікує на позитивну відповідь.

Поділитися цією статтею