Працівникам закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту, які крім своєї основної роботи забезпечують безперебійну роботу столичних пунктів обігріву, місто виплатить одноразову премію чи безповоротну фінансову допомогу.

Про це повідомляють на сайті КМДА.

«Зважаючи на те, що ворог і надалі намагатиметься бити по об’єктах критичної інфраструктури, аби залишити нас взимку без тепла, світла та води, ми підготували в місті понад 430 пунктів обігріву. Закупили та залучили в якості допомоги електрогенератори, зробили запаси пального, води та всього необхідного, щоб ці пункти приймали людей. Такі пункти обігріву облаштовані у школах, закладах соціальної інфраструктури. І у випадку надзвичайної ситуації там можна зігрітися, випити чаю, підзарядити телефони, отримати необхідну допомогу. Для забезпечення безперебійної роботи цих пунктів місто залучило працівників шкіл та співробітників інших закладів соціальної сфери, в яких вони розміщені. І ми розуміємо, що ці люди працюють на благо міста у свій позаробочий час, допомагають киянам, тому мають отримати за це фінансову винагороду», — зазначив Віталій Кличко, мер Києва.

Виплату одноразових премій місто забезпечить у межах затверджених бюджетних асигнувань. Наразі розмір виплати невідомий. 

Фото: pexels

Поділитися цією статтею